Znaleziono 0 artykułów
18.07.2023

Jennifer Lopez świętuje rocznicę ślubu w makijażu espresso i plażowych falach

18.07.2023
Jennifer Lopez (Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują pierwszą rocznicę ślubu. By uczcić tę wyjątkową okazję, zakochani odwiedzili swoje ulubione miejsca w Los Angeles. Zaczęli od rodzinnego wypadu do hotelu Beverly Hills, a wieczorem udali się na romantyczną kolację w ulubionej restauracji gwiazd, Giorgio Baldi. Wieczorową kreację Valentino JLo uzupełniła najmodniejszym aktualnie makijażem espresso i pełnymi objętości plażowymi falami.

Makijaż jak filiżanka espresso

Jeszcze do niedawna najgorętszym trendem beauty był makijaż latte, ale już pojawiły się kolejne jego interpretacje. Espresso makeup jest głębszą, ciemniejszą i bardziej uwodzicielską wersją tego looku. Wypróbowała go JLo, która kawowe tony cieni do oczu połączyła z brzoskwiniowym różem na policzkach i błyszczykiem w kolorze nude.

Plażowe fale nie tylko na lato 2023 roku

Przy tak efektownym makijażu piosenkarka zdecydowała się na proste, ale zawsze eleganckie plażowe fale z przedziałkiem na środku. Lekko zakręcone pasma nadały fryzurze objętości. Charakterystyczne brązowe włosy Lopez stanowiły idealny kontrast do białej minisukienki z kryształkami od Valentino.

W takim wydaniu Jennifer Lopez bez wątpienia błyszczała przy swoim mężu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Miłość odnaleziona po latach

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotykali się w latach 2002-2004. Podobno on nie udźwignął ciężaru jej sławy. Po rozstaniu poślubił Jennifer Garner, a ona wyszła za mąż za Marca Anthony’ego. Affleck doczekał się trójki dzieci, Lopez dwójki. Po kilku kolejnych nieudanych związkach Jen i Ben spotkali się ponownie. Od 2021 roku znów są nierozłączni. Powiedzieli sobie „tak” 16 lipca 2022 roku w Las Vegas (panna młoda przygotowała na tę okazję dwie kreacje, w tym jedną od swojego ulubieńca, Zuhaira Murada), a potem podczas kilkudniowej uroczystości w Georgii

Zobacz także: 

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij