Znaleziono 0 artykułów
18.07.2022

W życiu i na ekranie: Jennifer Lopez jako panna młoda

18.07.2022
Fot. Universal Pictures

Ślub Jennifer Lopez z Benem Affleckiem to wydarzenie, na które fani czekali przez 20 lat. Jednak wokalistka, aktorka i tancerka już wcześniej prezentowała się w roli panny młodej – finalizując poprzednie związki czy odgrywając role w licznych komediach romantycznych. Przypominamy wszystkie momenty, w których Jennifer Lopez wystąpiła w ślubnej bieli.

Na ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka, którzy zaręczyli się najpierw w 2002, a później ponownie w 2021 roku, czekali wszyscy fani Bennifer. Lopez, aktorka, wokalistka i bizneswoman, ma za sobą trzy śluby, pięć zaręczyn i parę długoterminowych relacji. Aktorka dała się także poznać jako gwiazda komedii romantycznych, więc przez lata publiczność miała okazję nie raz podziwiać ją w ślubnej kreacji. Od sukni Valentino, którą Lopez miała na sobie w 2001podczas ślubu z Crisem Juddem, do eleganckiego kompletu, w którym jako Mary Fiore z „Powiedz tak” zachwycała na wielkim ekranie – prezentujemy wszystkie ślubne looki Jennifer Lopez.

Ceremonie prywatne gwiazdy

W 1997 roku 28-letnia gwiazda wzięła swój pierwszy ślub z Kubańczykiem Ojanim Noą, mając na sobie prostą sukienkę na cienkich ramiączkach ozdobioną haftami. Małżeństwo zakończyło się rok później, ale przez lata dawało się we znaki – Jennifer Loperz wielokrotnie pozywała byłego męża, próbując zablokować publikowane przez niego prywatne treści, m.in. film z ich miesiąca miodowego. Z tego powodu nie ma oficjalnych zdjęć z tej uroczystości.

W 2001 roku podczas śluby z Chrisem Juddem w sukience Valentino.  

Fot. Getty Images

W 2004 Lopez powiedziała „tak” Markowi Anthony’emu. Uroczystość miała bardzo kameralny charakter, a panna młoda ubrana była w sukienkę Very Wang i biżuterię Neil Lane.

W 2022 roku na wyczekiwanym przez fanów ślubie z Benem Affleckiem Lopez miała na sobie sukienkę Alexandra McQueena z prywatnej kolekcji oraz kreację od Zuhaira Murada.

Para pobrała się po raz pierwszy w Las Vegas w lipcu. Następnie w sierpniu zorganizowali trzydniową uroczystość w posiadłości Bena w Georgii, gdzie ponownie powiedzieli sobie tak.

Na tę okazję Lopez założyła trzy suknie projektu Ralpha Laurena. Do ołtarza poszła w kreacji z imponującym trenem i welonem.

Śluby filmowe

W 2001 roku jako Mary Fiore z „Powiedz tak” w sukni projektu Pameli Withers. 

Fot. Columbia Pictures

W 2002 roku jako Slim z „Nigdy więcej”.

Fot. Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection

W 2005 roku jako Charlotte „Charlie” Cantillini ze „Sposobu na teściową” w sukni projektu Saeyounga Vu Couture, wybranej przez kostiumografkę Kym Barret.

Fot. Materiały prasowe Warner Bros

W 2006 roku jako Puchi z „Pieśniarza”.

Fot. Getty Images

W 2021 roku jako Kat z „Wyjdź za mnie” w sukni projektu Zuhaira Murada. 

Fot. Getty Images

W 2022 roku na planie „Shotgun Wedding”.

Fot. Instagram @jlo

 

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij