Znaleziono 0 artykułów
04.11.2022

Johnny Depp pojawi się na pokazie Savage x Fenty Show Vol. 4

04.11.2022
Johnny Depp (Fot. Getty Images)

Amerykańskie portale potwierdzają, że Johnny Deep weźmie udział w najnowszym pokazie Savage x Fenty Vol. 4. Aktor i muzyk nie wystąpi w roli modela, ale pojawi się w kulminacyjnym punkcie show.

Od kwietnia do czerwca 2022 roku miliony ludzi na całym świecie obserwowało proces dekady Depp v Heard. I choć to aktor wniósł do sądu wniosek o zniesławienie przez byłą żonę, do stracenia miał naprawdę wiele. W grę wchodziły nie tylko ogromne pieniądze, ale i doszczętne zniszczenie kariery zawodowej. Po tygodniach toksycznej batalii, ława przysięgłych zamknęła proces werdyktem na korzyść aktora. Johnny Depp nie krył radości wyznając, że w końcu „odzyskał swoje życie”.

Oferty pracy znowu zaczęły napływać. Netflix ogłosił, że gwiazdor wcieli się w Ludwika XV w filmie ,,La Favorite”. Aktor pojawił się także podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards, a teraz potwierdzono, że zobaczymy go w najnowszym pokazie Savage x Fenty.

Rihanna (Fot. Getty Images)

Pierwsze show marki obyło się w 2019 roku. Rihanna już wtedy dowiodła, że jej pokazy to o wiele więcej niż tylko wybieg, modelki i bielizna – to przedsięwzięcia zarówno modowe jak i muzyczne. Nie inaczej będzie tym razem. Na wydarzeniu, które transmitowane będzie 9 listopada na Prime Video, pojawią się Cara Delevingne, Irina Shayk, Precious Lee, Taraji P Henson, Sheryl Lee Ralph, Winston Duke, Marsai Martin, Anitta i Burna Boy. Depp będzie jedną z gwiazdą wydarzenia, która wystąpi w kulminacyjnym punkcie show – rok temu w tej roli oglądaliśmy Cindy Crawford. Depp jest pierwszym mężczyzną w historii pokazów marki, który otrzymał takie wyróżnienie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij