Znaleziono 0 artykułów
06.07.2023

Omega świętuje 75-lecie kolekcją Seamaster w kolorze Summer Blue

06.07.2023
Fot. Materiały prasowe

Kolekcja stworzona z okazji 75-lecia linii Seamaster marki Omega hołduje innowacyjności sprawdzonej w ekstremalnych warunkach.

Miejsce, w którym marka Omega świętowała 75. rocznicę powstania kultowej kolekcji Seamaster, było nieprzypadkowe. Scenerią wyjątkowej rocznicy stało się urokliwe Morze Egejskie, którego obłędny błękit zyskała nowa odsłona kultowej linii. Siedem modeli i jedenaście zegarków połączył unikalny odcień morskiej głębi Summer Blue podkreślający wyjątkową wodoszczelność czasomierzy. Modele tworzą kolekcję zegarków, które pełnią funkcję od eleganckiego dodatku, po zaawansowane narzędzie sprawdzające się w warunkach nawet tak wymagających, jak nurkowanie. Linia obejmuje modele od Seamaster Aqua Terra 150M, idealnego do życia na powierzchni, po Seamaster Planet Ocean Ultra Deep 6,000M, zaprojektowany do sportów wodnych i głębokich zanurzeń.

Zegarki Omega Seamaster Aqua Terra (Fot. Materiały prasowe)

George Clooney i inne gwiazdy na jubileuszu kultowej linii zegarków Omega

Jubileusz szwajcarskiej marki uświetnili goście ze świata sportu, kultury i przygody: George Clooney, Naomie Harris, Victor Vescovo, Paul Wesley, Antoni Porowski, Blair Tuke i Peter Burling. Zaproszeni goście mieli okazję nie tylko podziwiać nowe modele OMEGA Seamaster Summer Blue, ale też wziąć udział w panelu na temat „Precyzji na każdej głębokości”, eksploracji oraz ochrony morskiego środowiska naturalnego. Seamaster był zawsze ulubionym modelem ludzi głodnych wrażeń i ciekawych świata oraz odkrywców wrażliwych na dobro środowiska naturalnego.

Fot. Materiały prasowe
Katarzyna Mizera
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Omega świętuje 75-lecie kolekcją Seamaster w kolorze Summer Blue
Proszę czekać..
Zamknij