Znaleziono 0 artykułów
25.03.2021

Kaia Gerber w „American Horror Story”

25.03.2021
Kaia Gerber (Fot. Getty Images)

Twórca „American Horror Story” Ryan Murphy ogłosił, że do obsady serialu dołączyła córka Cindy Crawford, Kaia Gerber. Scenarzysta zdradził także kilka szczegółów dotyczących fabuły dziesiątego sezonu.

„Jestem bardzo podekscytowany” – napisał we wtorek Ryan Murphy pod fotografią Kai Gerber, sugerując, że wkrótce zobaczymy ją na ekranie. Córka Cindy Crawford i Randego Gerbera dołączyła do obsady 10. części „American Horror Story”. Wśród potwierdzonych gwiazd pojawiają się także Macaulay Culkin, Sarah Paulson, Even Peters, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross oraz Finn Wittrock. Nie wiemy jeszcze, w jaką postać wcieli się supermodelka, w ubiegłym tygodniu twórcy uchylili rąbka tajemnicy na temat fabuły.

Co sezon narracja „American Horror Story” koncentrowała się wokół jednej tajemniczej lokalizacji – hotelu zamieszkiwanego przez wampiry albo domu z mroczą historią. W tym roku antologia na granicy horroru, dreszczowca i dramatu przedstawi aż „dwie mrożące krew w żyłach opowieści – jedną z nad morza, drugą z pustyni” – mówią twórcy.

Kaia Gerber ma już za sobą niewielką rolę w „Sister Cities” z 2016 roku, gdzie grała nastoletnią Carolinę, w późniejszym etapie życia graną przez Stanę Katic. – W tej chwili koncentruję się na modelingu – mówiła jeszcze kilka miesięcy temu, tłumacząc długotrwałą nieobecność na ekranie. W trakcie pandemii Kaia uruchomiła wirtualny klub książki, gdzie omawiała warte uwagi lektury, prowadziła też rozmowy z autorkami i autorami. Zgodnie z przewidywaniami producentów serialu, w „American Horror Story” zobaczymy ją jeszcze w tym roku.

Pola Dąbrowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Kaia Gerber w „American Horror Story”
Proszę czekać..
Zamknij