Znaleziono 0 artykułów
15.03.2023

Kendall Jenner w sztucznym futrze Ann Demeulemeester

15.03.2023
Kendall Jenner (Fot. Getty Images)

Gdy na czerwonym dywanie królują naked dress, Kendall Jenner lansuje nowe oblicze trendu na odsłanianie ciała. Modelka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w zmysłowym komplecie marki Ann Demeulemeester, zaprojektowanym przez nowego dyrektora kreatywnego marki Ludovica de Saint Sernina.

1 grudnia 2022 roku dyrektorem kreatywnym marki Ann Demeulemeester ogłoszono Ludovica de Saint Sernina. Projektant nie zawiódł oczekiwań. Łącząc indywidualną wizję z dziedzictwem brandu, obudził drzemiący w nim potencjał. Tak powstała zmysłowa kolekcja na jesień-zimę 2023, w której minimalizm przyprawiono szczyptą ekstrawagancji. 

Kolekcja Ann Demeulemeester na jesień-zimę 2023 (Fot. Acielle/Style Du Monde/@syledumonde)

Nie trzeba było długo czekać, aby po projekty z nowej linii zaczęły sięgać międzynarodowe sławy. Hunter Schafer na oscarowym przyjęciu „Vanity Fair” zachwycała w satynowej spódnicy w szampańskim odcieniu, którą uzupełniono gęsim piórem zakrywającym piersi aktorki. W stylizacjach zaprojektowanych przez Ludovica de Saint Sernina pojawili się tam również Manu Rios i Vittoria Ceretti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Na kreację z nowej kolekcji Ann Demeulemeester zdecydowała się także Kendall Jenner. Modelka opublikowała na Instgramie serię zdjeć, na których pozuje w krótkim sztucznym futrze i satynowej spódnicy w czekoladowym odcieniu. Włosy spięła w niedbałego koka z opadającymi na twarz kosmykami, a urodę podkreśliła makijażem w beżowej tonacji.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij