Znaleziono 0 artykułów
15.12.2021

Kim Kardashian o SKIMS, Madonnie i planach na przyszłość

15.12.2021
Kim Kardashian (Fot. Getty Images)

Mam nadzieję, że wychowuję dobre dzieci (...) cieszymy się życiem i pomagamy innym ludziom. To jest mój największy cel – powiedziała Kim Kardashian dramaturgowi Jeremy’emu O. Harrisowi w rozmowie dla magazynu „i-D”, opublikowanej 13 grudnia. Gwiazda, która rozwodzi się z raperem Ye (Kanyem Westem), opowiedziała o swoich inspiracjach, planach na przyszłość i spacerach z Madonną. Prezentujemy najciekawsze fragmenty.

O japońskiej kulturze i anime

W wywiadzie Kim zdradza, że pandemia jeszcze bardziej zbliżyła ją do dzieci. Oglądała z nimi wtedy anime „Miecz zabójcy demonów”. Wyznała, że kilka razy była z dziećmi w Japonii. Mieli zatrzymać się w dawnym domu samuraja, w którym mieszkał niegdyś marszand Kim, Axel Vervoordt. Do klientów tego projektanta wnętrz i sprzedawcy antyków należą m.in. Bill Gates i Robert De Niro. – Wbudowaliśmy niektóre z desek tej budowli do naszego domu. Ona ma energię wojownika – mówi Kim, która jest zafascynowana japońską architekturą. Jej dom w Palm Springs zaprojektował japoński architekt Tadao Andō, gwiazda ma też posiadłość projektu Kengo Kumy, której lokalizacji nie chce ujawniać.

O zarzutach o przywłaszczenie kulturowe w związku z poprzednią nazwą SKIMS – Kimono

Nazwa Kimono przyszła mi do głowy, bo łączyła się z moim imieniem, ale przede wszystkim dlatego, że japońska kultura bardzo mocno mnie inspiruje. Według mnie po prostu oddawałam jej w ten sposób cześć. Ludzie jednak zrozumieli to inaczej. Nigdy nie próbowałam przywłaszczyć dorobku innej kultury – wyjaśnia influencerka.

(Fot. Getty Images)

O zaplataniu warkoczy i ormiańskich korzeniach:

W przeszłości spotkałam się z krytyką tego, jak zaplatam warkocze – przyznaje Kim i odpiera zarzuty o kolejne przywłaszczenie kulturowe, tym razem elementu kultury afroamerykańskiej. Gwiazda wyjaśnia, że fryzurą nawiązuje do tego, jak zaplatane są warkocze w Armenii. – Ludzie zapominają, że jestem także Ormianką – dodaje Kardashian.

O przyszłości: Zdecydowanie coraz bardziej widzę siebie w świecie prawniczym

Zdecydowanie coraz bardziej widzę siebie w świecie prawniczym. (…) Telewizja długo była moim życiem. Uświadomiłam sobie jednak, że nie chcę, aby tak było już zawsze. Jeśli chcesz pomagać ludziom, tym powinieneś się zajmować. A ja chcę to robić. To daje mi radość – podkreśla gwiazda.

O nauce w szkole prawniczej: To długi proces

Kim w szkole prawniczej uczy się już od dwóch lat, zostały jej jeszcze dwa kolejne. 13 grudnia Kardashian podzieliła się na Instagramie informacją, że zdała pierwszy egzamin, tzw. baby bar exam. – Nauka w szkole prawniczej to długi proces. Jest dużo pracy. Mam nadzieję, że kiedy skończę szkołę, będę mogła skupić się na prawie. To nie zmieni tego, czym teraz się zajmuję, ale może będę miała więcej czasu, żeby pomagać innym. Uwielbiam to, że mogę bronić tych, którzy sami nie są w stanie siebie obronić, czasem nie wiedzą, dokąd się zwrócić o pomoc, są bezradni. Mam nadzieję, że mogę pomóc i coś zmienić – mówi Kim.

(Fot. Getty Images)

O tym, co pchnęło ją w kierunku prawa: Poruszyła mnie sprawa Alice Johnson

Zawsze podziwiałam ojca za to, co robi (Ojciec Kim, Robert Kardashian, był znanym w USA adwokatem – przyp. red.) (...) Ale sama musiałam odkryć prawo. Poruszyła mnie sprawa Alice Johnson. To było jej pierwsze wykroczenie. Przestępstwo narkotykowe bez użycia przemocy. Dostała taki sam wyrok jak Charles Manson. Byłam zszokowana. Chciałam znaleźć sposób, by jej pomóc – opowiada Kim.

Charles Manson to przywódca sekty Rodzina i przestępca odpowiedzialny m.in. za zabójstwo ciężarnej Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. Alice Johnson została skazana w 1996 roku na dożywocie za handel narkotykami. Została zwolniona z więzienia w 2018 roku na skutek decyzji Donalda Trumpa.

O współpracy z Kimem Jonesem przy SKIMS X Fendi:

Kocham Kima Jonesa. Jest najsłodszą osobą na świecie. (...) Pamiętam, jak przyszedł do mnie, oglądaliśmy moje wszystkie ubrania i torby Fendi, bardzo dobrze się bawiliśmy. To było w czasie pandemii, kiedy cały zespół nie mógł przyjechać z Włoch, ale i tak musieliśmy to zrobić. Polecieliśmy do Meksyku, bo tylko tam mogliśmy się spotkać. Tam mieliśmy pierwszą przymiarkę, a ostateczną w Rzymie. Wiele się nauczyłam – zaznacza Kim. Współpraca marki bielizny SKIMS i włoskiego domu mody rozpoczęła się w 2020 roku. Projekty można kupić od 9 października 2021 roku w sklepach Fendi i na stronie fendiskims.com.

O Madonnie: Najlepsza inspiracja

Jak stwierdził Jeremy O. Harris, Madonna miała przeprowadzić się do Hidden Hills w Kalifornii, gdzie mieszka influencerka i jej matka Kris Jenner, właśnie z ich powodu. Gwiazdy razem chodzą na spacery. – Ona jest najlepsza. Bardzo zabawna. Obie mamy „milion” dzieci. Jest najlepszą inspiracją. Najlepszą mamą. Uwielbiam patrzeć na to, jak kocha swoje dzieci. To wspaniałe mieć ją tak blisko – wyznaje Kim.

O listach, które napisała do pracowników „SNL” po programie, w którym wystąpiła:

Kim Kardashian wystąpiła w popularnym programie rozrywkowym „Saturday Night Live” 9 października 2021 roku. Po programie napisała listy z podziękowaniami dla wszystkich pracowników show. – Chciałam podziękować wszystkim, żeby wiedzieli, jak doceniam to, że czułam się tam tak dobrze – streściła ich przesłanie Kim.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij