Znaleziono 0 artykułów
21.06.2024
Artykuł partnerski

Beztroskie dolce vita i elegancja Francuskiej Riwiery w kolekcji Naoko x Paula Jagodzińska

21.06.2024
Fot. materiały prasowe

Marka Naoko zbudowała autorską estetykę na miejskim luzie i nonszalancji, wyrazistych i radosnych kolorach, a także fasonach wygodnych i przyjemnych w noszeniu. Klimat najnowszej kolekcji wybrzmiewa już w jej nazwie. „C’est La Vie” to projekty, w których mamy celebrować życie, oddawać się wakacyjnej beztrosce i spędzać leniwie letnie dni.

Śródziemnomorskie lato to inny wymiar wakacji. To malownicze widoki, zapierające dech w piersiach zachody słońca, niemożliwa do podrobienia kuchnia i klimat niczym niezmąconego spokoju, któremu towarzyszy poczucie sielskiego nieróbstwa i beztroskiego relaksu. To także wyjątkowa moda, którą co chwilę odkrywają nowe pokolenia fashionistek i fashionistów i którą co sezon na nowe sposoby reinterpretują projektanci. To estetyka równie mocno osadzona w popkulturze, co w lifestyle’u, osobliwy i niezwykle inspirujący miks nonszalancji i elegancji, swobody i wyrafinowania.

Fot. materiały prasowe

Kolekcja Naoko i Pauli Jagodzińskiej powstała z inspiracji wakacjami na południu Europy

Klimat wakacji na Capri, Sycylii czy Lazurowym Wybrzeżu w najnowszej kolekcji zamknęła marka Naoko. Estetykę tych propozycji sugeruje już nazwa linii. „C’est la vie”, która powstała we współpracy z blogerką Paulą Jagodzińską, to nawołanie do celebracji życia: świętowania ulotnych i pięknych chwil, lekkości, świeżości i harmonii. Kolekcja powstała z miłości do mody, ale i podróży – znakomicie odzwierciedla kolory i desenie charakterystyczne dla śródziemnomorskich kurortów, zaprasza w podróż szlakiem piaszczystych plaż, eleganckich deptaków i nastrojowych uliczek.

Fot. materiały prasowe

W kolekcji „C’est La Vie” wakacyjna estetyka łączy się z uniwersalnością i funkcjonalnością

We wchodzących w skład kolekcji projektach francuska prostota i klasyka mieszają się ze swoistą włoską niefrasobliwością i nonszalancją. To kontrastowe zestawienie na pełnych koloru i energii projektach tworzy jednak harmonijną całość. Są tu lniane koszule i sukienki, szerokie spodnie, które można zestawiać z T-shirtem albo połączyć z jednoczęściowym kostiumem, a także oversize’owe i kimonowe kroje, które zapewniają wygodę i komfort noszenia.

Letnia moda rządzi się swoimi prawami, dlatego w kolekcji „C’est La Vie” równie ważną rolę, co smaczny design, odegrała funkcjonalność. Projekty powstały z lekkich i naturalnych tkanin, idealnych do noszenia w dziennym i wieczorowym wydaniu. Zaproponowane kroje czynią z nich propozycje wszechstronne, uniwersalne i odpowiednie do zbudowania wakacyjnej szafy kapsułowej.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Beztroskie dolce vita i elegancja Francuskiej Riwiery w kolekcji Naoko x Paula Jagodzińska
Proszę czekać..
Zamknij