Znaleziono 0 artykułów
06.04.2021

Diane von Furstenberg dla H&M Home

06.04.2021
Diane von Furstenberg /(Fot. materiały prasowe)

Marka H&M nawiązała współpracę z Diane von Furstenberg, która dla szwedzkiej sieciówki zaprojektowała kolekcję kolorowych dodatków do domu.

Kolekcja Diane von Furstenberg dla H&M Home zachęca do wyrażania siebie poprzez wystrój wnętrza. Składa się z elementów wyposażenia i akcesoriów dekoracyjnych, takich jak wełniane koce, poszewki na poduszki, szklane wazony, lakierowane tace, filiżanki do espresso i bursztynowe świece, które odzwierciedlają osobisty styl legendarnej projektantki. Pojawiają się na nich odważne nadruki zebry, lamparta czy ust, którymi DVF od lat okrasza swoje projekty. Ukazano je we wnętrzach jej tętniącego życiem domu. Sama zaaranżowała całą kampanię.

Podobne artykułySukienka kopertowa: do biura i do łóżka Natalia Jeziorek Nadruki powstałe we współpracy z H&M Home są ikoniczne. Nadruk „Diane” stworzyłam 20 lat temu, kiedy zakładałam firmę, podczas gdy odciski ust pochodzą z mojego portretu autorstwa samego Warhola. Osobiście uwielbiam zwierzęce nadruki – zebra jest bardzo w stylu DVF, tak samo jak intensywny pomarańcz i róż. Z kolei monochromatyczna czerń i biel są też bardzo eleganckie. Cała kolekcja jest fantastyczna i nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nią ze wszystkimi – powiedziała von Furstenberg. 

Kolekcja Diane von Furstenberg x H&M Home będzie dostępna online na stronie hm.com od 16 kwietnia. Ceny wyniosą od 79,99 zł do 599,99 zł.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij