Znaleziono 0 artykułów
10.03.2021
Artykuł partnerski

Tylko u nas. Kolekcja H&M i Simone Rocha w przedpremierowej sesji

10.03.2021
Fot. Maria Biel

Limitowana kolekcja specjalna H&M stworzona we współpracy z irlandzką projektantką Simone Rocha 11 marca będzie dostępna online. My już dziś prezentujemy efekty naszej wyjątkowej sesji zdjęciowej, w której w ubraniach z kolekcji wystąpili Jessica Mercedes i Kuba Karaś, influencerka i stylistka Olivia Kijo oraz modelka Agnieszka Gołębiewska z synkiem Adasiem.

Fot. Maria Biel
Fot. Maria Biel

– Jestem bardzo podekscytowana pracą z H&M nad tą wyjątkową kolekcją. To celebrowanie popisowych elementów mojej marki i wpływów, które mnie ukształtowały. Jako projektantka i jako klientka jestem wielką fanką koncepcji współpracy H&M z Maison Margiela, Alberem Elbaz, Comme des Garçons. To niesamowite, że mogę być na liście tak niesamowitych nazwisk – mówiła Simone Rocha, gdy ogłoszono, że to właśnie ona zaprojektuje następną limitowaną kolekcję dla H&M. Stworzone przez nią fantazyjne projekty już za chwilę będą dostępne online.

Fot. Maria Biel
Fot. Maria Biel

Efektem współpracy Simone Rocha z H&M jest kolekcja, która podobnie jak inne prace irlandzkiej projektantki, celebruje osobiste międzyetniczne dziedzictwo i niezliczone inspiracje, które są w DNA jej marki – od tradycji i rzemiosła Hongkongu po wielkie dzieła w historii sztuki.

Fot. Maria Biel

W kolekcji rozpoznajemy przebłyski stylu dworu Tudorów – dzikie kwiaty, portrety i fotografie, lalki i zabawki. Są szkocka krata, koraliki, odcienie różu i czerwieni. Pojawiają się elementy opracowane specjalnie na potrzeby tej współpracy. Simone Rocha zadbała, by w kolekcji znalazły się ubrania, które można nosić na rozmaite specjalne okazje. Co ważne, po raz pierwszy są tu rzeczy dla całej rodziny — damskie, męskie oraz dziecięce.

Fot. Maria Biel
Fot. Maria Biel

Tuż przed premierą kolekcji, która będzie miała miejsce wyłącznie w internetowym sklepie szwedzkiej marki, prezentujemy efekty sesji zdjęciowej stworzonej przez „Vogue Polska”. Przed obiektywem Marty Biel stanęli Jessica Mercedes wraz z Kubą Karasiem — polskim muzykiem, członkiem zespołu The Dumplings, a także blogerka Olivia Kijo i modelka Agnieszka Gołębiewska wraz z synem Adasiem. W romantycznych sukienkach i swetrach o grubym splocie, garniturach z twistem, tiulach, kwiatach, kracie i perłach zapraszają do bajkowego świata Simone Rocha.

Fot. Maria Biel

Zdjęcia: Maria Biel
Stylizacja: Marta Zaczyńska
Asystent stylistki: Kacper Kujawa
Make-up: Aga Brudny / ART FACES Warsaw
Hair: Emil Zed i Luna Grajewska / Van Dorsen Artist
Set design: Ukwiał
Kwiaty: Cosmosplantea
Produkcja: Marta Knaś 
Asystentka produkcji: Kasia Krychowska

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij