Znaleziono 0 artykułów
17.03.2022

Kolekcja Lacoste x Minecraft: Wszystko zaczyna się od gry

17.03.2022
Fot. Materiały prasowe

Marki Lacoste i Minecraft połączyły siły, aby stworzyć wspólną kolekcję. Znajdziemy w niej stylizacje dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz akcesoria. Motywem przewodnim linii są nadruki inspirowane kultową grą.

Od ponad dekady gracze z różnych grup wiekowych eksplorują mapy Minecrafta. Dzięki współpracy marki z Lacoste będą mogli nosić ubrania z motywem ulubionej gry. W kolekcji znajdą projekty na sezon wiosna-lato 2022. Lacoste x Minecraft miesza wszystkie kody marek.

Fot. Materiały prasowe

Od najbardziej mitycznych elementów krokodylowej rzeczywistości, do której należą koszulka polo czy czapeczka z daszkiem, po sportowy top lub legginsy. W linii zobaczymy też nową wersję krokodyla, zaprojektowaną i spikselizowaną przez Minecraft Creative Studio.

Fot. Materiały prasowe

Lacoste i Minecraft odsłonili efekty współpracy w niedzielę, 12 marca 2022 roku w kultowej przestrzeni E-Spot w sercu Paryża, gdzie spotkało się 400 graczy. Kapsułowa kolekcja Lacoste x Minecraft dostępna jest w sprzedaży od 16 marca w butikach Lacoste i online. Wersja gry Minecraft z Kroko Wyspą dostępna jest od 15 marca.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja Lacoste x Minecraft: Wszystko zaczyna się od gry
Proszę czekać..
Zamknij