Znaleziono 0 artykułów
11.11.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja „Sparkling” od Lilou

11.11.2022
(Fot. materiały prasowe)

Bąbelki złocistego szampana zamknięte w szklanym kieliszku. Migające światełka na choince, posypka na pierniczkach, fajerwerki oraz skrzący się śnieg. Czy okres przygotowań do Świąt i Nowego Roku może obejść się bez blasku? Założycielka i projektantka Lilou Magdalena Mousson-Lestang, czar tego niezwykłego czasu, postanowiła zachować na trochę dłużej. Wspomnienia radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół uchwyciła w migotliwej kolekcji biżuterii „Sparkling”.

– Celebracja chwil to jeden z ważnych elementów szczęśliwego życia – mówi założycielka Lilou, Magdalena Mousson-Lestang. Projektantka przygotowała kapsułową kolekcję biżuterii „Sparkling”, mającą przypominać o pięknych momentach spędzonych w gronie najbliższych. – Główną inspiracją był szampan, który uświetnia ważne wydarzenia – tłumaczy kreatorka. Jednak równie dobrze cyrkonie, z których zbudowano linię kolczyków, mogą przypominać krystaliczne sople lodu, tłoczenia na mankietowych bransoletach – rozpryskujące się na niebie fajerwerki, a wisiorki o kruszcu lanym w nieregularne kształty – konstelacje gwiazd oraz pierścionki, które można spersonalizować osobistym grawerunkiem.

(Fot. materiały prasowe)

Każdy element kolekcji został pokryty 18-karatowym złotem lub srebrem próby 925. „Sparkling” dostępna jest w salonach biżuterii Lilou i na stronie internetowej lilou.pl.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij