Znaleziono 0 artykułów
17.07.2023

Zara wypuszcza kolekcję inspirowaną Barbie

17.07.2023
Kolekcja Zara Barbie inspirowana lalką i filmem (Fot. Materiały prasowe)

Tak samo jak film, kolekcja kapsułowa Zara Barbie skierowana jest do wszystkich. Oferuje zarówno odzież, akcesoria, piżamy, jak i kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. W kolekcji wykorzystano wszystkie odcienie różu, skontrastowane z czernią i bielą oraz szczyptą srebra, złota i brokatu.

Do najważniejszych elementów kolekcji należą total looki inspirowane ubraniami z filmu, takimi jak różowa sukienka w kratkę vichy noszona przez Barbie, czy kowbojski strój Kena. Uniwersalność kolekcji Zara Barbie pozwoli fanom na samodzielne stworzenie stylizacji godnych Barbie i Kenów z ekranu.

Kolekcja Zara Barbie inspirowana lalką i filmem (Fot. Materiały prasowe)

Dom Marzeń Barbie w Paryżu i w Nowym Jorku

W ramach celebracji tej wyjątkowej kolekcji, między 17 a 30 lipca otwarte będą zaprojektowane we współpracy z Random Studio pop-upy w Paryżu i w Nowym Jorku. Projekt jest interpretacją „Domu Marzeń Barbie” i stanowi przedłużenie uniwersum nowego filmu, zawierające m.in. przymierzalnię w powiększonej skali i specjalny automat vendingowy. Prowadzenie gry między rzeczywistością a fikcją umożliwia też przestrzeń, która wykracza poza Dom Marzeń i zaprasza do zewnętrznego świata Barbielandu. Poprzez serię ekranów, które prezentują sceny z cyfrowo wykonanego uniwersum Barbie, odwiedzający mogą rzucić okiem na otoczenie domu.

Zobacz także: 

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Zara wypuszcza kolekcję inspirowaną Barbie
Proszę czekać..
Zamknij