Znaleziono 0 artykułów
26.04.2023

Margot Robbie i Ryan Gosling w różu jak Barbie i Ken

26.04.2023
Margot Robbie i Ryan Gosling promują film „Barbie” na CinemaCon w Las Vegas (Fot. Getty Images)

Margot Robbie i Ryan Gosling przylecieli do Las Vegas na promocję filmu „Barbie”. Na czerwonym dywanie pojawili się w różowych stylizacjach, przypominając, że barbiecore nadal nie wychodzi z mody.

Minione lato na czerwonych dywanach należało do różu. Wyczekując filmu „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig, gwiazdy sięgały po kreacje inspirowane stylem najpopularniejszej lalki na świecie. I choć najczęściej mówi się teraz o trendzie na old money i quiet luxury, barbiecore trzyma się mocno.

Po kreacje w odcieniach różu sięgały ostatnio takie gwiazdy jak Penélope Cruz, Anya Taylor-Joy i Zendaya. Na ten pastelowy kolor postawili również Margot Robbie i Ryan Gosling, którzy 25 kwietnia przybyli do Las Vegas, by promować swój najnowszy film. Gwiazda „Babilonu” wybrała dziewczęcy komplet Prady składający się z minispódniczki i braletki. Do zestawu dobrała atłasowe czółenka od Christiana Louboutina. Gosling założył białą koszulkę z hasłem „Greta Gerwig” napisanym czcionką charakterystyczną dla Barbie (ukłon w stronę reżyserki), fuksjową kurtkę Acne Studios, brązowe spodnie i zamszowe trapery. Podczas panelu dla prasy aktor opowiadał, że podczas utleniania włosów, noszenia szytych na miarę ubrań i jazdy na rolkach po Venice Beach poczuł w sobie „energię Kena”, którego „wcześniej nie rozumiał”.

Margot Robbie i Ryan Gosling promują film „Barbie” na CinemaCon w Las Vegas (Fot. Getty Images)

Film „Barbie” trafi na ekrany kin już 21 lipca 2023 roku. Tytułową postać, graną przez Margot Robbie, wygnano z Barbielandu za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Trafia więc do prawdziwego świata, gdzie czeka ją wiele niesamowitych przygód. W podróży towarzyszyć będzie jej Ken (Ryan Gosling). W obsadzie znaleźli się również Will Ferrell, Emerald Fennell, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Dua Lipa i Helen Mirren.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Margot Robbie i Ryan Gosling w różu jak Barbie i Ken
Proszę czekać..
Zamknij