Znaleziono 0 artykułów
16.08.2022

Kolekcje Jacquemusa w salonie Moliera 2

16.08.2022
Fot. Materiały prasowe

Wystarczyło kilka sezonów, by Jacquemus stał się ulubieńcem gwiazd. Teraz kolekcje francuskiego projektanta można kupić w butiku Moliera 2 oraz w sklepie internetowym Moliera2.com.

Simon Jacquemus szybko wdarł się na szczyt. Popularność zawdzięcza nowej odsłonie minimalizmu, którą wylansował. Jego kolekcje są proste, ale niezmiennie zmysłowe. Poza ubraniami i akcesoriami dla kobiet, w ofercie marki znajdziemy także linię męską.

Wielokrotnie doceniana przez branżę mody marka Jacquemus, to nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również najbardziej pożądane dodatki. Szczególne uznanie klientek zdobyły miniaturowe torebki, które nieustannie pojawiają się na czerwonych dywanach, Instagramie i w sesjach z magazynów. Inne torby Jacquemusa także regularnie ogłaszane są nowymi it-bags. Z kolorowymi, geometrycznymi modelami o różnych wielkościach nie rozstają się największe gwiazdy.

Fot. Materiały prasowe

Teraz projekty Jacquemusa można kupić stacjonarnie w salonie Moliera 2 w Warszawie oraz w sklepie internetowym Moilera2.com.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcje Jacquemusa w salonie Moliera 2
Proszę czekać..
Zamknij