Znaleziono 0 artykułów
15.12.2023

Kosmetyki do nocnej pielęgnacji od marki Beauté Pacifique

15.12.2023
(Fot. materiały prasowe)

Kosmetyki duńskiej marki Beauté Pacifique doceniły kobiety w każdym wieku. Produkty do pielęgnacji nocnej z pochodnymi witaminy A lub bakuchiolem to już urodowy must have.

Sen ma ogromny wpływ na stan i wygląd naszej skóry. To w nocy zachodzą ważne procesy regeneracyjne. Zbyt krótki czas wypoczynku czy zła higiena snu pozbawiają skórę blasku i elastyczności. Dlatego tak ważną rolę w codziennej pielęgnacji zajmuje dobór kosmetyków na noc. Z pomocą przychodzi Beauté Pacifique.

Specjalnością duńskiej marki są kosmetyki z pochodnymi witaminy A. Na szczególną uwagę zasługują trzy z nich, które warto dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Paradoxe Night Créme to odżywcza mieszanka bogatego w antyoksydanty oleju z pestek winogron chilijskich z estrami witaminy A, która świetnie sprawdzi się jako baza wieczornego rytuału piękna. Znowu w formule kremu Super3 Booster znalazły się aż dwa rodzaje retinoidów, które dzięki regularnemu stosowaniu przebudowują skórę, a ta staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych, elastyczna i odmłodzona. Z kolei Créme Symphonique Night Time to symfonia składników pielęgnacyjnych – od bakuchiolu, czyli roślinnej alternatywy dla retinolu, po nawilżającą witaminę E.

Wszystkie kosmetyki Beauté Pacifique dostępne są w ofercie sklepu internetowego Topestetic.pl.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij