Znaleziono 0 artykułów
13.11.2023

Księżna Kate w kolczykach na wzór broszki Elżbiety II oddaje hołd zmarłej monarchini

13.11.2023
Księżna Kate w kolczykach przypominających broszkę Elżbiety II (Fot. Getty Images)

W niedzielę księżna Kate pojawiła się u boku królowej Camilli i innych członków rodziny królewskiej podczas obchodów Niedzieli Pamięci w Wielkiej Brytanii. Na jedno z najważniejszych wydarzeń w królewskim kalendarzu księżna Walii założyła czarną elegancką kreację, którą wzbogaciła biżuterią o nieprzypadkowym znaczeniu. Jej perłowe kolczyki to prawdopodobnie ukłon w stronę zmarłej w zeszłym roku królowej Elżbiety II.

Księżna Walii podczas niedzielnych uroczystości zaprezentowała się w kreacji wpisującej się w królewską etykietę. U boku królowej Camilli pojawiła się bowiem w czarnym, monochromatycznym looku, którego bazę stanowił płaszcz z eleganckim kołnierzem w wojskowym stylu od Catherine Walker. Na największą uwagę zasługują jednak dodatki, które wniosły stylizację Kate na zupełnie inny poziom. Księżna postawiła bowiem na czarne rękawiczki, wyrafinowany kapelusz od Philipa Treacy’ego oraz charakterystyczną przypinkę z czerwonymi makami, będącą hołdem dla poległych brytyjskich żołnierzy.

Biżuteria księżnej Kate na cześć zmarłej królowej Elżbiety II

Księżna Kate jest mistrzynią w kwestii doboru dodatków, a królewska biżuteria gra wśród nich pierwszoplanową rolę. Udowodniła to także podczas niedzielnych uroczystości, prezentując się w perłowych kolczykach o nieprzypadkowym znaczeniu. Wybrana przez księżną biżuteria była bowiem subtelnym ukłonem w stronę zmarłej królowej Elżbiety II. Ozdoba do złudzenia przypominała uwielbianą przez monarchinię broszkę z diamentami i perłowymi liśćmi.

Księżna Kate w kolczykach przypominających broszkę Elżbiety II (Fot. Getty Images)

Biżuteria królowej Elżbiety II przekazywana z pokolenia na pokolenie

To nie pierwszy raz, kiedy Kate Middleton pojawia się na ważnych uroczystościach w biżuterii przypominającej jakiś element stylu ówczesnych monarchiń. Księżna Walii kilkukrotnie widziana była np. w diamentowym pierścionku zaręczynowym, który dawniej należał do księżnej Diany. Kate niejednokrotnie oddawała także hołd zmarłej matce Williama i Harry’ego poprzez dobór stylizacji, prezentując się w niebieskich zestawach – ulubionym kolorze księżnej Diany.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij