Znaleziono 0 artykułów
18.06.2022

Księżna Kate po raz kolejny nawiązuje do stylu Lady Di

18.06.2022
Fot. Getty Images

Książę i księżna Cambridge, a także ich troje uroczych dzieci wyrastają na nowych ulubieńców Brytyjczyków. Publiczność powitała Williama i Kate gromkimi oklaskami, gdy pojawili się na inauguracji piątego dnia wyścigów konnych Royal Acot. Po raz kolejny doceniono stylizację księżnej – sukienka w groszki była ukłonem w stronę kreacji Lady Di sprzed lat.

Kate Middleton  nie po raz pierwszy nawiązuje do stylizacji Diany. Czasami robi to subtelnie, stawiając na przykład na jej ulubione zestawienia kolorystyczne, kiedy indziej wybiera dodatki, które niegdyś należały do matki jej męża – tak było chociażby w przypadku kolczyków, jakie miała na sobie na gali BAFTA w 2019 r. Sukienka w groszki, jaką księżna Kate założyła na czwarty dzień wyścigów Royal Ascot przywodziła na myśl looki, w jakich Lady Di zachwycała w latach 80.

Lady Di w 1986 r. /(Fot. Getty Images)

Sukienkę w groszki (projekt Victora Edelsteina) Diana także założyła na wyścigi konne – w 1986 r. zaprezentowała się w niej na Epsom Derby. W 2022 r. Kate zdecydowała się na model z kolekcji Alessandry Rich i, podobnie jak niegdyś Lady Di, look także uzupełniła stylowym kapeluszem. Bez niego na wyścigach ani rusz.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij