Znaleziono 0 artykułów
24.04.2024

Lila Moss w spodniach cargo stylizuje balerinki niczym jej mama, Kate Moss

24.04.2024
Lila Moss (Fot. Getty Images)

Lilę Moss, 21-letnią córkę Kate Moss, łączy z mamą nie tylko miłość do mody, ale i nawet do podobnych elementów garderoby. Jednym z nich są baleriny, z których Kate uczyniła już swój znak rozpoznawczy, a które i Lila stylizuje po mistrzowsku. Tak jak ostatnio, gdy zestawiła je ze spodniami cargo.

Lila Grace Moss nie tylko podbija świat mody jak jej mama, supermodelka Kate Moss, ale i jak ona wyrasta na ikonę stylu. Po paryskim tygodniu mody, na którym Lila pojawiła się między innymi na wybiegach domów mody Coperni i Stella McCartney, gdzie była ubrana w wiralową, błękitną sukienkę, 21-letnia modelka zrobiła sobie krótką przerwę od wystąpień publicznych. Sfotografowana pod koniec kwietnia na nowojorskich ulicach, zachwyca w casualowej stylizacji, w której widać nie tylko powracające trendy z lat 90., ale i to jak Lila Moss inspiruje się mamą.

Lila Moss w spodniach cargo mistrzynią casualowych stylizacji

Lila Moss na spacer po dzielnicy SoHo z przyjaciółmi założyła spodnie cargo w prążki, które wyglądały elegancko połączone z dopasowanym szarym swetrem. Do tego wybrała skórzaną torebkę utrzymaną w szarej kolorystyce i wąskie okulary przeciwsłoneczne. Ten pożądany model wybiera wiele gwiazd, widzieliśmy w nich już choćby Ashley Olsen i Anyę Taylor-Joy, są zdecydowanie jednymi z najlepszych kształtów oprawek, jakie można wybrać w sezonie wiosna-lato 2024.

Lila Moss w srebrnych balerinkach, bojówkach i okularach przeciwsłonecznych (Fot. Backgrid/East News)

Wybierając modne baleriny, Lila Moss inspiruje się mamą, Kate Moss

Jednak najważniejszym elementem stylizacji modelki Lili Moss były buty, ulubiony fason jej mamy. Srebrne baleriny są odważniejszą wersją kolorystyczną klasycznego modelu, który kolejny już sezon króluje w szafach gwiazd. Balerinki w metalicznych kolorach będziemy widzieć coraz częściej w nadchodzących miesiącach. Inspirowane stylem Y2K, zwracają na siebie uwagę i podkręcają każdą stylizację, co udowodniała m.in. Katie Holmes, która łączyła je z czarnymi skarpetkami i czerwonymi spodniami.

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Lila Moss w spodniach cargo stylizuje balerinki niczym jej mama, Kate Moss
Proszę czekać..
Zamknij