Znaleziono 0 artykułów
14.12.2021

Luca Guadagnino wyreżyserował świąteczny film Zary

14.12.2021
Fot. Materiały prasowe

„O night divine” – to tytuł świątecznego filmu Zary, która marka opublikowała na YouTubie. Wzruszającą, trwającą ponad 40 minut historię pięciu osób, których życie zmieni się dzięki magii, wyreżyserował Luca Guadagnino – twórca m.in. „Tamtych dni, tamtych nocy” i „Suspirii”.

Akcja „O night divine” rozgrywa się w Wigilię. Piątka nieznajomych spędza święta w luksusowym hotelu w kurorcie Sankt Moritz. Na zewnątrz Hugo zbiera pieniądze, grając na gitarze. Jest zmarznięty i głodny – widać, że od dłuższego czasu nie zjadł ciepłego posiłku. Przed budynek hotelu podjeżdża autobus, z którego wychodzi Sofia. Nie zwraca uwagi na chłopaka, którego mija codziennie, idąc do pracy, a który jest w niej zakochany. 

 

Tak fabułę filmu kreśli Zara, której świąteczna produkcja jest nie tylko wzruszająca, ale też pięknie nakręcona. Wzrok przykuwają również stylizacje bohaterów – w końcu „O night divine” powstał dla marki odzieżowej.

W filmie wystąpili John C. Reilly, Alex Wolff, Hailey Gates, Samia Benazzouz, Chloe Park, Valerio Santucci, Francesca Figus, Tania Hanyoung Park i Shi Yang Shi. Scenariusz napisał Michael Mitnick, autorem zdjęć jest Arseni Khachaturan, a muzykę skomponował Alberto Iglesias.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij