Znaleziono 0 artykułów
07.02.2023

Magdalena Różczka x Topestetic: Znajdź dla siebie czas

07.02.2023
Fot. Materiały prasowe

Zatrzymaj się i wsłuchaj w swoje potrzeby – mówi Magdalena Różczka w kampanii reklamowej sklepu Topestetic.pl pod hasłem „Znajdź dla siebie czas”. Aktorka razem z marką przypominają, jak ważna jest chwila relaksu każdego dnia.

Magdalena Różczka odgrywa w swoim życiu wiele ról – aktorki, aktywistki, żony i matki. Dzień zaczyna się dla niej intensywnie – w biegu między planami filmowymi lub na deskach teatru. Potem przychodzi czas na domowe obowiązki. Do tego dochodzą jeszcze prace w ogrodzie, nauka scenariusza, czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. A co z czasem dla siebie?  – Stale czegoś poszukujemy… Szukamy swojego miejsca na ziemi. Uznania, spełnienia. Sposobów, by dawać szczęście innym. Szukamy równowagi życiowej. Mądrości, pasji. Relacji z bliskimi. Jednak w całym tym pędzie nie możemy zapomnieć o sobie – mówi aktorka i ambasadorka sklepu Topestetic.pl.


Marka w kampanii „Znajdź dla siebie czas” przypomina, jak ważna jest w ciągu dnia chwila tylko dla siebie. Pozwala każdej z nas zachować równowagę, odetchnąć i wyciszyć się. Form relaksu jest wiele – może to być czas z nową książką, kawą czy ulubioną muzyką. Dbaniem o swój dobrostan może też być pielęgnacja. Do tej świadomej, skupionej na indywidualnych potrzebach, zachęcają przedstawiciele Topestetic.pl, sklepu internetowego oferującego dermokosmetyki światowych marek. Na platformie można skorzystać z bezpłatnej porady kosmetologa, który pomoże dobrać odpowiednią pielęgnację do danego typu skóry. 

Julia Lubecka
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Magdalena Różczka x Topestetic: Znajdź dla siebie czas
Proszę czekać..
Zamknij