Znaleziono 0 artykułów
07.03.2024

Lebrand i Słodki Słony wspólną akcją celebrują Dzień Kobiet

07.03.2024
Lebrand i Słodki Słony wspólną akcją celebrują Dzień Kobiet (Fot. Materiały prasowe)

Z okazji Dnia Kobiet marka Lebrand łączy siły z warszawską cukiernią Słodki Słony, przygotowując dla swoich klientek pyszną niespodziankę. – Cieszę się, że nadarzyła się okazja, aby połączyć siły i stworzyć coś wyjątkowego, zwłaszcza w tak ważnym dla nas dniu, święcie kobiet – mówi Paulina Pyszkiewicz, projektantka i dyrektorka kreatywna odzieżowej marki.

– Codziennie mam przyjemność spotykać inspirujące kobiety prowadzące swoje biznesy w okolicy. Lara Gessler to jedna z nich. Cieszę się, że nadarzyła się okazja, aby połączyć siły i stworzyć coś wyjątkowego – mówi o wspólnej akcji Lebrand i cukierni Słodki Słony Paulina Pyszkiewicz. W weekend między 8 a 10 marca 2024 roku każdy, kto dokona zakupu w warszawskim salonie marki Lebrand przy ulicy Mokotowskiej 26, otrzyma w prezencie wyjątkowy deser autorstwa Lary Gessler.

Z okazji Dnia Kobiet 2024 Paulina Pyszkiewicz i Lara Gessler ogłosiły wyjątkową akcję marki odzieżowej LEBRAND i cukierni Słodki Słony. (Fot. Materiały prasowe)

Deser inspirowany bestsellerową bandaną Lebrand w odcieniu baby bink to pokaz cukierniczych zdolności Lary Gessler oraz przepyszna historia. – Paris-brest to ciastko, które narodziło się we Francji w 1910 roku z okazji wyścigu rowerowego między Paryżem a Budapesztem. Bazą tego deseru jest ciasto parzone, pierwotnie wypełnione musem z orzechów laskowych na bazie masła. Jednak z myślą o zbliżającej się wiośnie postanowiłyśmy dodać mu odrobinę lekkości, zastępując tradycyjny pralinowy krem musem z prażonych pistacji, delikatnie podkreślonego kwiatem soli morskiej i różanym lukrem – opowiada Lara Gessler, która prowadzi cukiernię Słodki Słony.

Oryginalna adaptacja przepisu Luisa Duranda z Maisons-Laffite to sposób na rozkoszne celebrowanie święta kobiet.

Karolina Jaźwińska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Lebrand i Słodki Słony wspólną akcją celebrują Dzień Kobiet
Proszę czekać..
Zamknij