Znaleziono 0 artykułów
08.04.2022

Mąż dyrektora kreatywnego Balenciagi w najnowszej kampanii domu mody

08.04.2022
Fot. materiały prasowe

Mąż Demny Gvasalii, muzyk Loïk Gomez, wystąpił w najnowszej kampanii Balenciagi. W obiektywie Stefa Mitchella, pozuje w kultowych butach Space Shoe, dresowych spodniach i bluzie z kapturem.

Balenciaga chętnie zaprasza do współpracy przyjaciół marki. W kampaniach Demny występowała już Kim Kardashian, Isabelle Huppert, czy Justin Bieber. Do ich grona dołączył właśnie Loïk Gomez – muzyk występujący pod pseudonimem BFRND, a prywatnie mąż dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody.

Gomez pozuje na tle białej ściany z zawieszonymi, zielonymi drzwiami samochodu. Ma na sobie futurystyczne buty Space Shoe, workowate, czarne spodnie i luźną bluzę z kapturem. Stylizacje uzupełniają kolczyki Cut Ear Cuff  i Cut XS Earrings. BFRND współpracuje z Balenciagą od kilku lat, tworząc muzykę i animacje do pokazów marki. Ślub z Demną wziął w 2017 roku.

W najnowszej kampanii Balenciagi zobaczymy również Kim Kardashian, Kat Zhang Tommy’ego oraz Blue Marie-Agnès Diene. W obiektywie Stefa Mitchella zaprezentują kultowe sylwetki i dodatki francuskiego domu mody. Na zdjęciach pojawią się torebka Le Cagole, plecak Bistro Tote, buty Falkon, sukienki Twisted i Slip, kolczyki B-Coin i Cut, a także oversizowe dżinsy i bluzy.

 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Mąż dyrektora kreatywnego Balenciagi w najnowszej kampanii domu mody
Proszę czekać..
Zamknij