Znaleziono 0 artykułów
18.12.2021
Artykuł sponsorowany

Medilâge anti-âge: Piękno od wewnątrz

18.12.2021
Fot. Materiały prasowe

Przyjmowana codziennie kapsułka spłyca zmarszczki, przywraca elastyczność i blask skóry naturalnie, bez skalpela. To dzięki dwóm opatentowanym składnikom AstaPure®Arava i TetraSOD®, które są pozyskiwane z alg i zawierają się w kompleksie Medilâge anti-âge.

Procesom starzenia można przeciwdziałać, dostarczając skórze substancji aktywnych. Ale nawet najlepsze kompozycje składników i wysokie stężenia mają ograniczoną skuteczność, jeśli aplikujemy je w formie kremu czy serum, które nie docierają do głębszych struktur skóry. Jeśli sięgamy po metody bardziej inwazyjne np. zastrzyki witaminowe, problemem okazuje się nieregularność stosowania. 

Fot. Materiały prasowe

A rozwiązanie jest proste – suplementacja beauty. Opracowana przez specjalistów kapsułka Medilâge anti-âge dostarcza całemu organizmowi cennych i łatwo przyswajalnych substancji, które wspomagają naturalne procesy regeneracyjne, hamują starzenie, działają przeciwzapalnie i wzmacniają ciało od środka. A efekty są widoczne i trwałe – spłycenie zmarszczek, promienna, gładsza i bardziej elastyczna skóra, odporniejsza na działanie  upływ czasu i środowiska np. promieni UV czy smogu.

Odmładzający preparat Medilâge anti-âge opracowany przez zespół specjalistów, skład opiera o dwa opatentowane składniki AstaPure®Arava i TetraSOD® .

Pierwsza substancja pozyskiwana jest z alg uprawianych w ekstremalnych warunkach pustyni Arava. Zawarte w nim substancje chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. AstaPure®Arava zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi i szkodliwym wpływem środowiska. Dodatkowo wzmacnia działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C.

Cena 450 zł, Fot. Materiały prasowe

Druga substancja – Tetra SOD® – pozyskiwana jest przy użyciu zaawansowanych technologii ze sproszkowanych alg Tetradelmis Chuii pochodzących z Parku Narodowego Doñana na południu Hiszpanii. SOD to naturalny enzym występujący w ludzkim ciele. Jest odpowiedzialny za mechanizmy obrony antyoksydacyjnej komórek różnych tkanek. Jego wydzielanie w organizmie gwałtownie spada wraz z wiekiem, a niski poziom skutkuje starzeniem się skóry, włóknieniem tkanek, wypadaniem włosów. Tetra SOD®, jeden z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzony został potężną mocą dezaktywacji wolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę ciała przed ich toksycznym działaniem, a także przed szkodliwym promieniowaniem UVB. Dzięki temu wzmacnia i regeneruje całe ciało i spowalnia procesy starzenia.

Fot. Materiały prasowe

Opakowanie Medilâge anti-âge zawiera miesięczną kurację – 30 twardych kapsułek. Po zażyciu preparat przedostaje się do układu pokarmowego. Tam powoli uwalniają się dobroczynne substancje aktywne. Zostają rozdysponowane po całym ciele, działając holistycznie. Po krótkim czasie realnie poprawia się kondycja organizmu, co widać gołym okiem – skóra wygląda młodo, świetliście i zdrowo.

Produkt jest dostępny wyłącznie w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologicznych.

Basia Czyżewska
Proszę czekać..
Zamknij