Znaleziono 0 artykułów
04.03.2024

Meg Ryan w długiej marynarce powraca do swojego stylu z lat 90.

04.03.2024
Fot. Getty Images

Wciąż zdarza się, że wspominamy filmowe role Meg Ryan z rozrzewnieniem, ale tym razem aktorka przypomina o sobie również w modowym kontekście. Na paryskim tygodniu mody pojawiła się na pokazie marki Loewe na sezon jesień-zima 2024-2025. Jej stylizacja wzbudziła zachwyt, bo doskonale oddała swobodny, a zarazem elegancji styl Ryan sprzed lat.

Czy Meg Ryan zmieniła styl? Zupełnie nie, w dodatku lubiany przez nią lekko zadziorny, zawsze stawiający na wygodę casual sprawdza się dziś równie dobrze, jak to było w latach 90.

Fot. Getty Images

Zdjęcia Meg Ryan z paryskiego tygodnia mody podkreślają jej styl

Fani Meg Ryan dokładnie przeanalizowali ostatnią paryską stylizację gwiazdy – długa marynarka z zaznaczoną talią, w kratę, do tego oliwkowa koszula i lekko powłóczysteaksamitne spodnie, odsłaniające tylko czubki butów. Właściwie tylko spodnie są zaskoczeniem, bo zręcznie wpisują się w aktualne trendy. Możemy przypuszczać, że Sally z filmu Roba Reinera postawiłaby raczej na jeans.

Meg Ryan postanowiła jednak podkreślić ciągłość swojej stylizacji charakterystycznym kształtem okularów przeciwsłonecznych i blond bobem, który jest już nieodzownym elementem stylu aktorki.
Elegancki charakter gwiazda pdokreśliła drobną złota biżuterią i kopertówką, flagowym modelem squeeze bag od Lowe.

Meg Ryan, 1996, Fot. Getty Images

Kultowe role Meg Ryan sprzed lat

Czy kariera Meg Ryan nabierze jeszcze rozpędu? To pytanie zadają sobie jej fani na całym świecie. Przypominając postać aktorki, trudno nie zanurzyć się w nostalgii. 62-letnia Ryan zagrała przecież w słynnych filmach, takich jak „Masz wiadomość” (1998), „Miasto Aniołów” (1998), „Bezsenność w Seattle” (1993) czy „Kiedy Harry poznał Sally” (1989).

Meg Ryan, 1996, Fot. Getty Images

„Na początku lat 90. konkurowała z Julią Roberts i Sandrą Bullock o tytuł królowej komedii romantycznych. Gdy zaczęła się starzeć, Hollywood nie obeszło się z nią łaskawie” – pisała Ania Konieczńska na vogue.pl, analizując fenomen gwizdy. Ostatni rok przyniósł jednak zmiany w życiu zawodowym aktorki. Królowa komedii romantycznych u boku Davida Duchovnego zagrała w filmie „What Happens Later”. I choć po premierze produkcja nie odniosła spektakularnego sukcesu, Ryan zaczęła pojawiać się publicznie, przyciągając uwagę mediów.
Wszystko wskazuje na to, że poszła w ślady Andie MacDowell, Julii Roberts czy Reese Witherspoon, które pozostają wciąż bardzo aktywne i spełnione zawodowo.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Meg Ryan w długiej marynarce powraca do swojego stylu z lat 90.
Proszę czekać..
Zamknij