Znaleziono 0 artykułów
24.01.2024

Naomi Watts odsłania ciało w odważnej naked dress

24.01.2024
Naomi Watts na premierze serialu „Feud: Capote Vs. The Swans” (Fot. Getty Images)

Naomi Watts na każdym kroku celebruje swoją dojrzałość. Aktorka po pięćdziesiątce wzięła ślub z Billym Crudupem, eksponuje siwe pasma na czerwonym dywanie, pokazuje biust w naked dress. Jej mała czarna slip dress eksponowała także bieliznę. To najodważniejsza kreacja gwiazdy.

Naomi Watts po pięćdziesiątce zdobyła się na odwagę, by odsłonić biust i bieliznę w naked dress. Po premierze serialu „Feud: Capote Vs. The Swans” aktorka zamieniła koronkową suknię Givenchy na małą czarną z głębokim dekoltem. Przezroczysta tkanina pozwoliła wyeksponować ciało gwiazdy.

Naomi Watts na imprezę po premierze nowego serialu wybrała slip dress eksponującą biust

Naomi Watts zdecydowała się na czarną naked dress wysadzaną drobnymi cekinami. Jednak to nie ich blask przykuwał wzrok, tylko ciało aktorki. Żona Billy’ego Crudupa odważnie eksponowała biust i bieliznę, udowadniając, że transparentne suknie można nosić w każdym wieku. Dojrzałość nie powinna stać nam na przeszkodzie w modowych eksperymentach.

Naomi Watts odsłania ciało w odważnej naked dress (Fot. Getty Images)

Naomi Watts uzupełnia naked dress czerwienią na ustach

Aktorka znana z kultowej produkcji „Zbuntowana” uzupełniła czarną stylizację subtelnymi szpilkami, małą torebką i delikatną biżuterią w postaci niewielkich kolczyków. Zwieńczeniem looku był kobiecy makijaż, którego główny element stanowiły czerwone usta, czyli ulubiony akcent Taylor Swift.

Naomi Watts zachwyca się swoją dojrzałością prezentując siwe pasemka na czerwonym dywanie

Naked dress eksponująca biust to nie jedyny element, za pomocą którego Naomi Watts walczy z ageizmem i stereotypami panującymi w branży filmowej. W marcu 2023 roku roku Naomi Watts pozowała na oscarowym afterparty „Vanity Fair” w szykownym bobie ze srebrzystymi pasemkami. – Nadszedł czas, aby kobiety w tej fazie życia lub dojrzałym wieku były dobrze reprezentowane – mówi Naomi Watts.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Naomi Watts (@naomiwatts)

Naomi Watts gra redaktorkę Babe Paley w serialu „Feud: Capote Vs. The Swans”

Naomi Watts pojawiła się na premierze nowego serialu u boku koleżanek z obsady, Demi Moore, Molly Ringwald, Calisty Flockhart, Chloë Sevigny i Diane Lane. Wszystkie gwiazdy na tę okazję wybrały kreacje w bieli i czerni nawiązujące do kolorów umaszczenia łabędzi. Mianem „The Swans” określano nowojorskie it-girls lat 60., o których Ryan Murphy nakręcił miniserial. Gdy Truman Capote opisał wystawne życie swoich przyjaciółek w powieści „Answered Prayers”, „żony Nowego Jorku” postanowiły doprowadzić do upadku pisarza.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij