Znaleziono 0 artykułów
11.03.2020

Natalie Dormer w teledysku brytyjskiego kompozytora

11.03.2020
(Fot. Gregg DeGuire/WireImage)

Gwiazda „Gry o Tron” dała popis swoich tanecznych umiejętności w klipie do piosenki Fabia D’Andrei „No Day Shall Erase You”, która jest pierwszym singlem z „24”, nowego albumu artysty.

Fabio D’Andrea to ceniony pianista, kompozytor i reżyser filmów krótkometrażowych. Brytyjsko-włoski artysta ma na swoim koncie, m.in. koncert w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes, premierę autorskich sztuk w londyńskiej Royal Opera House oraz doceniony przez krytyków album „Reflection”. 

Pod koniec lutego ukazała się druga płyta D’Andrei, „24”. Tytułowy numer nawiązuje do liczby skomponowanych przez artystę utworów fortepianowych – po jednym na każdy klawisz. Do każdej kompozycji D’Andrea przygotował teledysk z udziałem gwiazd. W czarnobiałych klipach wystąpili, m.in. Russell Tovey, Emma Rigby i Natalie Dormer.

Gwiazdę „Gry o Tron” możemy oglądać w teledysku do „No Day Shall Erase You”, który jest pierwszym singlem promującym płytę Włocha. W poruszającej choreografii autorstwa Aarona Sillisa, odtwórczyni roli Margaery Tyrell udowodniła, że jest nie tylko świetną aktorką, ale również tancerką. 

(Fot. materiały prasowe)

W każdym klipie aktorzy wykonali bardzo osobiste choreografie opowiadające o poczuciu własnej wartości, zdrowiu psychicznym i presji sławy, które były też tematami przewodnimi albumu i towarzyszących mu krótkich metraży.

Oprócz klipu, Dormer będziemy mogli już niedługo oglądać w „Penny Dreadful: City of Angels”, serialowym spin-offie „Domu Grozy”, w którym aktorka wcieli się w rolę demonicznej Magdy.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij