Znaleziono 0 artykułów
28.05.2024

Ikona mody Angelina Jolie nosi jeansową koszulę z materiałów z drugiego obiegu

28.05.2024
Angelina Jolie (Fot. Getty Images)

Nawet taka miłośniczka klasyki, jak Angelina Jolie ulega modzie na denimowy patchwork i pozuje w jeansowej koszuli z tkanin, które dostały drugie życie. Łączy ją z najmodniejszym kolorem sezonu – maślanym żółtym.

Na początku maja 2023 roku Angelina Jolie założyła własną markę modową – Atelier Jolie. Jej koncept polega na kreatywnej współpracy z uznanymi projektantami, domami mody oraz rzemieślnikami z całego świata. Pierwszym brandem, z którym stworzyła kapsułową kolekcję damską, było Chloé z ówczesną dyrektorką kreatywną Gabrielą Hearst na czele. Najnowsze projekty, które można znaleźć w Atelier Jolie, to dzieło japońskiego artysty Mitsugu Sasakiego. Szyje on ubrania z wykorzystanych wcześniej tkanin z Japonii i Paryża, z których niektóre mają nawet sto lat. W jednej z takich jeansowych koszul, z materiałów, które dostały drugie życie, właśnie zapozowała Angelina Jolie.

Angelina Jolie tylko dla patchoworkowej jeansowej koszuli rezygnuje ze swojego minimalistycznego stylu

Atelier Jolie opublikowało na Instagramie zdjęcie Angeliny Jolie w jednej z koszul Mitsugu Sasakiego. 48-letnia aktorka ma na sobie koszulę jeansową oversize składającą się z dwóch różnych rodzajów denimu. Rękawy i przednia część mają wyraźną barwę w kolorze indygo, a reszta – jasny odcień spranego niebieskiego jeansu. Przy ramionach rzucają się w oczy czarne przeszycia, a dodatkowym elementem projektu jest duża, głęboka kieszeń.

Do oryginalnej, jeansowej koszuli gwiazda dobrała elegancki jedwabny dół w modnym maślanym kolorze. Look zaakcentował włosami spiętymi w wysokiego, gładkiego kucyka. To fryzura elegancka i idealna na letnie upały. 

Hela Kozak
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Ikona mody Angelina Jolie nosi jeansową koszulę z materiałów z drugiego obiegu
Proszę czekać..
Zamknij