Znaleziono 0 artykułów
10.01.2024

Skoro nawet Nicole Kidman przekonała się do butów Ugg, znaczy, że są już modowym klasykiem

10.01.2024
Nicolę Kidman w wysokich uggach i płaszczu na planie filmowym (Fot. Getty Images)

Na swoją pozycję buty Ugg pracowały latami. Stopniowo przeobrażały się z „ugly shoes” w jedne z najmodniejszych modeli sezonu. Spory w tym udział miały hollywoodzkie gwiazdy, które z roku na rok coraz chętniej sięgały po tę wówczas kontrowersyjną propozycję. Teraz przekonała się do nich nawet Nicole Kidman.

Nicole Kidman nosi klasyczne buty marki Ugg

W tym sezonie triumfy święcą krótkie buty Ugg na platformie, lansowane przez niemal wszystkie gwiazdy Hollywood – od Blake Lively przez Cindy Crawford po Lily-Rose Depp. Nie przypadły one jednak do gustu Nicole Kidman, co nie oznacza wcale, że gwiazda serialu „Wielkie kłamstewka” całkowicie odrzuciła zimowe obuwie do niedawna określane mianem „ugly shoes”. Wręcz przeciwnie – aktorka sięgnęła po klasyczny model, który dekadę temu królował na ulicach. Pracując na planie filmowym, zdecydowała się na brązowe buty Ugg na płaskiej podeszwie z wysoką cholewką.

Nicolę Kidman w wysokich uggach i płaszczu na planie filmowym (Fot. Getty Images)

Buty Ugg to jedne z ulubionych butów, które gwiazdy noszą na planie filmowym. Przekonała się do nich nawet Nicole Kidman

Gwiazdy podczas pracy na planach filmowych chętnie wybierają wspomniany model obuwia. Teraz, podczas pełnienia swoich aktorskich obowiązków, także Nicole Kidman sięgnęła właśnie po uggi na płaskiej podeszwie z wysoką cholewką. Laureatka Oscara, kierując się wygodą, zestawiła ciepłe, komfortowe buty z jasnym płaszczem z paskiem w talii, tworząc tym samym zestaw idealny także na miejski spacer po kawę.

Gwiazdy w tym sezonie szczególnie pokochały buty Ugg, awansując je z pozycji „ugly shoes”

Uggi nie zasługują już na miano „ugly shoes”. Dowodem na to są liczne stylizacje hollywoodzkich gwiazd, w których główną rolę grało właśnie wspomniane zimowe obuwie. Tegoroczny sezon na uggi otworzyła Lily-Rose Depp. Przykład z niej wzięły z kolei Cindy Crawford, Blake Lively czy Bella Hadid. I choć najchętniej decydowały się na krótką wersję na platformie, kto wie, może klasyczny model przyszłej zimy powróci na ulice? 

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij