Znaleziono 0 artykułów
15.05.2018

Nosowska, O.S.T.R. i Otsochodzi na H&M <3 Music

15.05.2018
Festiwal H&M Music (Fot. Materiały prasowe)

Już w czerwcu H&M otworzy najlepszy rozdział w roku – letnie festiwale! Od 8 czerwca przez trzy kolejne weekendy (piątki oraz soboty) wystąpią w Warszawie topowi polscy artyści.

To nie pierwszy raz, kiedy H&M poza ubraniami prezentuje drugą twarz i stawia na muzyków zmieniających oblicze polskiej sceny muzycznej. Rok temu koncerty H&M <3 Music odbyły się na Dworcu Głównym. Na scenie pojawili się wtedy między innymi Taco Hemingway, Quebonafide, Duit czy xxanaxx.

W tym roku impreza potrwa od 8 czerwca do ostatniego weekendu miesiąca. Na scenie pojawią się cenione postacie polskiej muzyki, ale i sporo debiutantów.

Kto i kiedy?

W piątek 8 czerwca wystąpią 4-krotny laureat Fryderyka - O.S.T.R. z materiałem z najnowszej płyty “W drodze po szczęście” oraz objawienie polskiej sceny electro-pop – Natalia Nykiel. Artystka zagra utwory ze swojego ostatniego, nagrodzonego O!Lśnieniem 2017 wydawnictwa “Dyscordia”. Niektóre z nich w koncertowej setliście pojawią się po raz pierwszy.

W sobotni wieczór 9 czerwca swoje najlepsze kawałki zaprezentują: jeden z najlepszych polskich raperów i współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia – Ten Typ Mes oraz Daria Zawiałow – wokalistka, która niespełna rok temu przebojem weszła na polski rynek muzyczny z płytą “Akysz”.

W piątek 15 czerwca pojawią się: Sokół, który wystąpi z przekrojowym repertuarem wspólnie ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, a także nadzieja polskiego hip-hopu, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia – Otsochodzi.

W sobotę 16 czerwca na scenie H&M Trzecia Hala zagoszczą Flirtini oraz JIMEK Symphonixx! Duet Jedynaka i Menta XXL zagra najnowszy materiał z kompilacji Heartbreaks & Promises. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert JIMEK, podczas którego wystąpi wraz z 60-cio osobowym składem orkiestry symfonicznej. Wykona m.in Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK!

Festiwal H&M Music (Fot. Materiały prasowe)

W piątek 22 czerwca będzie mocno alternatywnie i bardzo kobieco. Nosowska zaprezentuje materiał z najnowszej, solowej płyty, na którą od jakiegoś czasu pracuje wraz z producentem Michałem FOXem Królem. Wcześniej posłuchamy połączenia klasycznego R&B z elektroniką w wykonaniu nominowanej do Fryderyków – Rosalie.

W sobotę 23 czerwca po raz pierwszy w karierze Pezet wystąpi z nowymi aranżacjami swoich największych hitów. Wykona je przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów. Wcześniej zagra nietuzinkowy projekt – Albo Inaczej 2. Tego wieczora nowe aranżacje hip hopowych klasyków zaprezentują również: Daria Zawiałow, Monika Borzym, Ralph Kaminski i Igo, a na scenie towarzyszyć im będą także Grammatik, WENA i Te-Tris.

Gdzie?

Zajezdnia Autobusowa przy Metrze Marymont, Warszawa, ulica Włościańska 52.

Bilet na jeden dzień festiwalu kosztuje 10 zł i jest jednocześnie voucherem na zakupy w sklepach H&M – szczegóły w sklepach i na FB H&M.

Źródło: Materiały prasowe

Marta Wroniszewska
Proszę czekać..
Zamknij