Znaleziono 0 artykułów
24.10.2023

Nowa fryzura Katie Holmes, krótka grzywka, to hit sezonu

24.10.2023
Karie Holmes (Fot. Getty Images)

Katie Holmes z fryzury z długimi, ciemnobrązowymi włosami uczyniła swój znak rozpoznawczy. Co sezon potrafi nas jednak zaskoczyć jej nową odsłoną, która wpisuje się w sezonowe trendy, a przy tym dalej pozostaje w stylu aktorki. Jesienią gwiazda postanowiła poeksperymentować z grzywką.

Nowa odsłona fryzury Katie Holmes to najmodniejsze cięcie jesieni 2023

W ostatnim czasie Katie Holmes można częściej spotkać w casualowym wydaniu na ulicach Nowego Jorku niż na branżowych spotkaniach. Jednak zdarza się jej robić wyjątki. W październiku gwiazda pojawiła się na premierze książki Melissy DeRosy, gdzie mogliśmy zobaczyć nową odsłonę jej fryzury.

Jesienna metamorfoza Katie Holmes skupiła się głównie na zmianie grzywki. Aktorka nosiła dotychczas długie włosy z delikatnymi curtain bangs. Teraz Katie Holmes zdecydowała się odmienić je radykalnie i wybrała krótką grzywkę, która jest najmodniejszą fryzurą jesieni 2023 roku.

Zazwyczaj widujemy Katie Holmes w stylizacjach z ulubionymi jeansami w różnych wersjach i basicowymi topami oraz najmodniejszymi w tym sezonie oldschoolowymi modelami sneakersów. Podczas premierowego wyjścia w nowej fryzurze Katie Holmes wybrała projekt przypominający zdekonstruowany prochowiec. Na długą, plisowaną sukienkę aktorka założyła kamizelkę na guziki, w której funkcję paska spełniały doszyte przy talii rękawy. Awangardowy look Katie Holmes uzupełniła makijażem z mocno podkreślonymi ustami w odcieniu brązu.

Katie Holmes w nowej fryzurze (Fot. Getty Images)

Metamorfozy fryzur Katie Holmes

To oczywiście nie pierwszy raz, gdy Katie Holmes zdecydowała się na zmianę fryzury. Na co dzień nosi rozpuszczone, naturalnie pofalowane włosy. W jej przypadku element zaskoczenia zwykle odnosi się do wspomnianej grzywki. Gwiazda miała też już kiedyś bardzo krótką, gładką grzywkę – podczas nowojorskiego pokazu Toma Forda w 2022 roku. Jednak do jej najbardziej zaskakujących fryzur należała stylizacja z burzą loków w stylu lat 80., jaką wybrała na premierę sztuki „The Wanderers”.

Gwiazdy decydują się na fryzury z grzywką

Grzywki w jesiennym wydaniu to jedno z cięć, na które chętnie decydują się gwiazdy. Do zwolenniczek jesiennym metamorfoz i nowych fryzur należy nie tylko Katie Holmes, która postawiła na krótką grzywkę. Fryzurą z curtain bangs zachwycała nas już księżna Kate, która nosi dłuższą, podkręconą grzywkę do lekko pofalowanych włosów. W nowy sezon z grzywką weszła także Emily Ratajkowski z modnym w tym sezonie odcieniem rudego. W krótkiej grzywce i platynowym blondzie podziwialiśmy już także Lady Gagę.

Ewelina Kołodziej
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Nowa fryzura Katie Holmes, krótka grzywka, to hit sezonu
Proszę czekać..
Zamknij