Znaleziono 0 artykułów
14.05.2021

Manifestuj piękno z Kérastase

14.05.2021
(Fot. materiały prasowe)

Nie od dziś wiadomo, że włosy kręcone i falowane potrzebują profesjonalnej pielęgnacji. Kérastase postanowiło sprostać wyzwaniu. Tak powstały luksusowe produkty Curl Manifesto.

Kombinacja nawilżającego miodu manuka, uszczelniających ceramidów i modelującej gliceryny. Curl Manifesto, czyli najnowsza gama pielęgnacyjna marki Kérastase do włosów kręconych, odpowiada na potrzeby posiadaczek tego typu włosów, które codziennie zmagają się z problemem suchości czy puszenia. Złożona z siedmiu produktów, umożliwia łatwą i profesjonalną pielęgnację w domowym zaciszu, dzięki której loki i fale staną się do 83 proc. bardziej nawilżone i do 87 proc. mocniejsze.

(Fot. materiały prasowe)

Poprzez pasję, wiedzę, doświadczenie oraz współpracę z naukowcami i badaczami, Kérastase stara się stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom, jakim są najróżniejsze typy włosów, w tym kręcone i falowane. Marka zachęca do tego, aby manifestować zarówno swoje, jak i ich piękno, nie tylko dzięki pomocy profesjonalistów z salonów fryzjerskich, ale także własnej pielęgnacji, którą ułatwi zestaw Curl Manifesto. Znajdują się w nim produkty, takie jak nawilżająca kąpiel i odżywka, krem i żel do loków, wielofunkcyjny olejek do skóry głowy i włosów czy odświeżający sprej, a dodatkowo rytuał pielęgnacyjny, dostępny w salonach współpracujących z marką. Wszystko po to, aby kobiety czuły się piękne każdego dnia.

Aleksandra Lewandowska
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Manifestuj piękno z Kérastase
Proszę czekać..
Zamknij