Znaleziono 0 artykułów
05.12.2022

Ekologiczne zmywarki skandynawskiej marki

05.12.2022
Fot. Materiały prasowe

Zmywarki DW60 skandynawskiej marki ASKO łączą innowacyjną technologię, zrównoważone rozwiązania i ponadczasowe wzornictwo.

Od początku istnienia marki ASKO jej celem było dostarczenie do naszych domów produktów najwyższej jakości. Jednym z nich jest zmywarka nowej generacji DW60, która została stworzona z myślą o trwałości, wygodzie klienta i poszanowaniu natury.

W zmywarkach zastosowano koncepcję 8 Steel, która gwarantuje, że wszystkie główne elementy urządzenia mające kontakt z wodą, produkowane są z niemagnetycznej, kwasoodpornej stali nierdzewnej zamiast z plastiku. Każdy element ważący powyżej 50 gramów zostaje także przeznaczony do recyklingu po zakończeniu okresu eksploatacji. Tryb Green mierzy stopień zabrudzenia naczyń, a następnie sam dobiera odpowiednią temperaturę i ilość wody. To sprawia, że zmywarki zużywają 7,5 litra wody (dwa razy mniej niż przeciętne urządzenia). Tymczasem system Heat Exchanger System, który sprawia, że ciepło wytwarzane przez sprzęt łączy się z temperaturą otoczenia w pomieszczeniu, aby podgrzać zbiornik wody, pozwala również na zaoszczędzenie energii. Zmywarki wyróżniają się także innowacyjną technologią, opracowaną przez ASKO – trybem UV Cleanse. Wykorzystuje on ciepło i światło UV do odkażania wody podczas ostatniego płukania, co pozwala na wyeliminowanie bakterii, grzybów i wirusów niemal w stu procentach.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij