Znaleziono 0 artykułów
17.04.2024

Nowe torebki Low Key domu mody Louis Vuitton

17.04.2024
Nowe modele torebek Low Key domu mody Louis Vuitton (Fot. Materiały prasowe)

Minimalizm to słowo, które doskonale opisuje kapsułową kolekcję torebek Louis Vuitton. Dwa modele Low Key utrzymane w neutralnych barwach designem nawiązują do dziedzictwa marki.

Low-key oznacza dyskrecję i skromność. Taka właśnie jest wiosenna kolekcja toreb marki Louis Vuitton Low Key. Kapsuła składa się z torebek dostępnych w dwóch wariantach kolorystycznych. W tym przypadku mniej znaczy więcej.

Pojemny model hobo sprawdzi się na co dzień

Pierwszą propozycją jest model hobo. Elastyczna konstrukcja czyni z niego pojemną torebkę na co dzień. Wykonana ze skóry licowej jest jednocześnie gładka i przyjemna w dotyku. Projektanci zadbali również o funkcjonalność i wygodę użytkowania. Za pomocą przyczepionej do paska, charakterystycznej kłódki można dowolnie regulować jego długość: do noszenia w dłoni, na ramieniu czy cross-body. Natomiast ukryta wewnątrz torebki kieszeń z monogramem zapewnia łatwe przechowywanie.

Torba na ramię to mniejszy model, którego kształt został dopasowany do noszenia na ramieniu. Zaokrąglony pasek z klamrą można regulować, tworząc alternatywną opcję – do trzymania w dłoni. Wewnętrzna komora zapinana na zamek oraz kłódka umożliwiająca zamknięcie torebki gwarantują bezpieczeństwo, jednocześnie nadając jej wyjątkowy wygląd.

Nowe modele torebek Low Key domu mody Louis Vuitton (Fot. Materiały prasowe)

Monogram nawiązuje do dziedzictwa marki Louis Vuitton

Charakterystycznym akcentem obydwu wersji jest kłódka z wygrawerowanym monogramem LV. To nawiązanie do historii marki, która początkowo zasłynęła z produkcji kufrów podróżnych. W latach 80. XIX wieku kłódka służyła do zabezpieczania bagażu podręcznego i galanterii skórzanej, natomiast inicjały „LV” w okręgu to symbol z lat 70. XX wieku.

Wykonane z miękkiej skóry cielęcej o ziarnistej fakturze, torebki są wytrzymałe i odporne na eksploatację, a dzięki neutralnej kolorystyce sprawdzą się jako uzupełnienie wielu stylizacji. Zarówno tych codziennych, jak i wieczorowych.

Wiktoria Melaniuk
Proszę czekać..
Zamknij