Znaleziono 0 artykułów
16.11.2022

Paleta jesiennych barw z AA Wings of Color

16.11.2022
Magda Pieczonka (Fot. Materiały prasowe)

Jesienna kolekcja AA Wings of Color sygnowana nazwiskiem jednej z najbardziej znanych polskich makijażystek paletą barw nawiązuje nie tylko do bogatej w ciepłe odcienie brązów pory roku, ale przede wszystkim do lansowanych na wybiegach trendów.

Do sprzedaży trafiły właśnie dwie poczwórne paletki cieni z serii Star Secrets z kolekcji AA Wings of Color x Magda Pieczonka – Foxy Eyes i Baby Doll. Pierwsza z nich nawiązuje do modnego „lisiego oka” – nowej wariacji na temat smoky eye, która polega na wydłużeniu wewnętrznego kącika oka, dzięki czemu nabiera ono migdałowatego kształtu. Druga to odpowiedź na trend na oczy okrągłe jak u lalki – taki efekt pozwalają uzyskać jasny cień i obniżona linia kontrastującego z nim brązu. Jak wykonać makijaż, krok po kroku opisuje instrukcja, która znajduje się na odwrocie opakowania.

Fot. Materiały prasowe

Dopełnieniem makijażu AA Wings of Color są supertrwały podkład All Day Long 16H o pielęgnacyjnych właściwościach oraz mydełko do stylizacji brwi. Nowe opakowania zyskały zaś ulubione bazy pod makijaż (zwężająca pory, redukująca zaczerwienienia, matująco-wygładzająca, rozświetlająco-nawilżająca i nawilżająco wygładzająca).

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij