Znaleziono 0 artykułów
07.01.2021

Nowy film z Anne Hathaway

07.01.2021
(Fot. materiały prasowe HBO Max)

Komedia romantyczna, film sensacyjny o napadzie i pandemiczny komentarz społecznym w jednym. Najnowszy film Douga Limana z Anne Hathaway i Chiwetelem Ejioforem pokaże, że wspólny lockdown może ponownie połączyć nawet najbardziej skłóconych ludzi. Premiera „Locked Down” 14 stycznia na HBO Max.

Małżeństwo Lindy (laureatka Oscara Anne Hathaway) i Paxtona (Chiwetel Ejiofor z „To właśnie miłość”) wisi na włosku – zaczynają już planować osobne życie. Przez pandemię zostają zmuszeni do spędzenia wspólnie czasu. Nienawidzących się na pozór małżonków ponownie połączy wspólny cel – napad na Harrodsa.

 

W „Locked Down” oprócz Hathaway (równolegle wystąpiła w „Wiedźmach”, ekranizacji książki dla dzieci Roalda Dahla) i Ejifora, zobaczymy także Stephena Merchanta („Jojo Rabbit”), Mindy Kaling („Jeszcze nigdy…”), Lucy Boynton („Bohemian Rhapsody”), Jazmyn Simon („Gracze”), Bena Stillera („Noc w muzeum”) i Bena Kingsleya („Lista Schindlera”). Za reżyserię odpowiada Doug Liman („Pan i Pani Smith”, „Tożsamość Bourne’a”), a scenariusz – Steven Knight („Peaky Blinders”).

Film będzie miał premierę 14 stycznia na platformie HBO Max, więc pewnie niedługo później pojawi się w Polsce. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij