Znaleziono 0 artykułów
09.06.2021

O sztuce i seksie z SEXED.PL i „Vogue Polska”

09.06.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Czy akt miłosny jest aktem twórczym? Dyrektor wydawnicza „Vogue Polska” Hanna Rydlewska i jej goście – Barbara Baran, Pola Dwurnik i Michał Pozdał – podejmą temat relacji sztuki i seksu już 10 czerwca we wrocławskiej Krupa Gallery. 

Jak w relacji i w seksie dać sobie prawo do przyjemności? Jaka jest rozkosz spontaniczna, a jaka dojrzała? W jaki sposób artyści i artyści pokazują przyjemność w swojej twórczości? 

W czwartek, 10 czerwca, dyrektor wydawnicza „Vogue Polska” Hanna Rydlewska postawi te pytania psycholożce i seksuolożce SEXED.PL Barbarze Baran, malarce i graficzce Poli Dwurnik, oraz psychoterapeucie i seksuologowi Michałowi Pozdałowi. Uczestnicy spotkania opowiedzą, jak interpretują przyjemność w pracach artystycznych z wystawy „Przyjemność obcowania”.

Wystawa „Przyjemność obcowania” organizowana przez Fundację SEXED.PL zbiera prace osiemnastu artystów (do 25 czerwca można je oglądać we wrocławskiej Krupa Gallery i na stronie www.sexed.pl). Panel dyskusyjny prowadzony przez Hannę Rydlewską odbędzie się 10 czerwca o godz. 19:30 na Placu Jana Pawła II 14 we Wrocławiu. Będzie relacjonowany na żywo w mediach społecznościowych „Vogue Polska”. 

Aleksandra Lewandowska
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. O sztuce i seksie z SEXED.PL i „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij