Znaleziono 0 artykułów
03.06.2022

Patrizia Pepe prezentuje kolorową kolekcję na jesień–zimę 2022

03.06.2022
Fot. Fot. Katarzyna Sasinowska

Stylowa kolekcja w równie stylowej oprawie. Marka Patrizia Pepe zaprezentowała swoją jesienną odsłonę w jednym z najmodniejszych obecnie miejsc w Warszawie – Barze Rascal. Wśród neonów i odbijających światło luster ujrzeliśmy projekty barwne, wyraziste i nawiązujące do gorącej mody na maksymalizm.

Mocne cięcia i wycięcia, transparentne tkaniny, pióra i cekiny, soczyste kolory – kolekcja marki Patrizia Pepe na jesień–zimę 2022 to maksymalizm w najczystszej postaci. Wyrosła z zabawy modą, odważnego podejścia do ubioru i niczym niepohamowanej ekspresji.

W dominującej w kolekcji palecie kolorów bakłażanowy fiolet towarzyszy ciepłej pomarańczy i szparagowej zieleni. Miłośniczki bardziej minimalistycznych odcieni także będą usatysfakcjonowane – mogą postawić na beże, biele i brązy.

Plusem jesiennej odsłony Patrizii Pepe na pewno jest różnorodność. Zaprezentowane w Barze Rascal projekty urzekały fakturą i formą, prezentowały najwyższej jakości podejście do krawiectwa i udowadniały przywiązanie marki do nietuzinkowych detali.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Patrizia Pepe prezentuje kolorową kolekcję na jesień–zimę 2022
Proszę czekać..
Zamknij