Znaleziono 0 artykułów
04.09.2022

Penélope Cruz we wzorzystej sukni Chanel

04.09.2022
(Fot. Getty Images)

Na premierę najnowszego filmu „L’Immensità” Penélope Cruz wybrała koronkową suknię w bladoróżowy print z ostatniej kolekcji Chanel haute couture.

Penélope Cruz to wymarzona ambasadorka dla francuskiego domu mody. Aktorka jest uosobieniem dojrzałej elegancji. Nikt nie wygląda w sukniach Chanel tak dobrze, jak ona (może z wyjątkiem Kristen Stewart). Na wenecką premierę filmu „L’Immensità” gwiazda wybrała dopasowaną suknię z czarnej koronki w bladoróżowy print. Kreację dopełniły czarne sandałki na obcasie i diamentowa biżuteria. Aktorkę momentalnie okrzyknięto jedną z najlepiej ubranych bywalczyń festiwalu, ex aequo z Timothée Chalametem w czerwonym total looku od Haidera Ackermanna.

(Fot. materiały prasowe Chanel)

Najnowszy film z Cruz śledzi losy rodziny Borghettich, która przeprowadza się do Rzymu na początku lat 70. minionego wieku. Zmiana otoczenia miała być ostatnim ratunkiem dla oddalających się od siebie małżonków. Ostatecznie wydaje się potęgować alienację. Gdy jedno z dzieci decyduje się na życiową zmianę, rodzice będą musieli znaleźć w sobie siłę, by zapewnić mu wsparcie w nietolerancyjnym świecie. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Emanuele Crialese. Film powalczy o nagrodę w konkursie głównym.

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Penélope Cruz we wzorzystej sukni Chanel
Proszę czekać..
Zamknij