Znaleziono 0 artykułów
23.01.2023

Philippine Leroy-Beaulieu w płaszczu Schiaparelli

23.01.2023
Philippine Leroy-Beaulieu na pokazie Schiaparelli Haute Couture w Paryżu. (Fot. Getty Images)

23 stycznia rozpoczął się paryski tydzień haute couture wiosna-lato 2023. Już pierwszego dnia emocji dostarczył pokaz Schiaparelli, a także jego goście. Wśród nich znalazła się Philippine Leroy-Beaulieu, która na tę okazję wybrała zjawiskowy płaszcz do ziemi legendarnego domu mody, przypominając, dlaczego Francuzki uważane są za jedne z najlepiej ubranych kobiet na świecie.

Pokaz Schiaparelli haute couture, który odbył się 23 stycznia w ramach paryskiego tygodnia haute couture, przyciągnął tłum gwiazd ze świata mody i show-biznesu. Wśród zaproszonych gości znalazła się Philippine Leroy-Beaulieu. Aktorka znana m.in. z roli Sylvie Grateau w serialu „Emily w Paryżu” została sfotografowana przed pokazem w awangardowej stylizacji. Gwiazda na prezentację kolekcji wybrała długi, puszysty płaszcz w kolorze écru ze skórzanym czarnym elementem przypominającym gorset. Ubranie, a także buty, które wybrała aktorka, to projekty Schiaparelli z kolekcji prêt-à-porter na jesień-zimę 2022. Gwiazda uzupełniła stylizację złotymi kolczykami i czarną torebką z metalicznymi elementami.

Philippine Leroy-Beaulieu na pokazie Schiaparelli Haute Couture w Paryżu. (Fot. Getty Images)

Philippine Leroy-Beaulieu to niejedyna artystka, która regularnie sięga po kreacje od Schiaparelli. Projekty Daniela Roseberry’ego dla słynnego domu mody pokochały takie gwiazdy, jak Beyoncé, Lady Gaga, Bella Hadid, Kim Kardashian czy Adele. Do grona wielbicielek Schiaparelli dołączyła w 2022 roku także Kylie Jenner, która na poniedziałkową prezentację kolekcji haute couture wybrała surrealistyczny look, który pojawił się później na pokazie. Gwiazda założyła asymetryczną czarną kreację z marszczeniami, która ozdobiona została realistyczną głową lwa.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij