Znaleziono 0 artykułów
05.12.2022

Błyskawiczna pielęgnacja: Maseczki do twarzy Jan Marini

05.12.2022
Fot. Materiały prasowe

Jan Marini to jedna z najpopularniejszych marek zabiegowych w USA. W jej ofercie znajdują się m.in. maseczki dedykowane różnym potrzebom skóry. Sprawdzamy co potrafią.

Produkty marki Jan Marini umożliwiają wykonanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. W portfolio znajdziemy kosmetyki nawilżające, złuszczające, oczyszczające czy chroniące przed słońcem. W ofercie nie mogło zabraknąć także maseczek błyskawicznie poprawiających kondycję skóry. Co potrafią?

Pierwsza z nich to enzymatyczna maska Skin Zyme, która złuszcza skórę nie powodując podrażnień i zaczerwienienia. Wśród składników aktywnych znalazły się enzymy proteolityczne i papaina z zielonej niedojrzałej papai. Kosmetyk wyrównuje skórę, redukuje przebarwienia i drobne zmarszczki mimiczne. Polecany jest dla każdego typu skóry, nawet tej wrażliwej. 

Fot. Materiały prasowe

Druga maseczka to Retinol Plus, wzbogacona o 1 proc. stężenie all-trans retinolu. Produkt przeznaczony jest dla skór dojrzałych, z trądzikiem i przebarwieniami. Stosowany długotrwale odmładza, a jeśli chodzi o natychmiastowe działanie, rozświetla i nawilża cerę dzięki zawartości kwasu hialuronowego.

W ofercie Jan Marini znalazła się także depigmentacyjna maska Luminate Face. Kosmetyk rekomendowany jest dla skór z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem. Dzięki zawartości kompleksu Chromabright, alfa-abrutyny, kwasu mlekowego i migdałowego rozświetli cerę i ochroni ją przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

Kosmetyki Jan Marini dostępne są w sklepie internetowym Topestetic.pl.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Błyskawiczna pielęgnacja: Maseczki do twarzy Jan Marini
Proszę czekać..
Zamknij