Znaleziono 0 artykułów
10.11.2020

Pierwsze zdjęcia z planu nowej „Plotkary”

10.11.2020
(Fot. CW Network/Courtesy Everett Collection)

W 2021 roku powrócimy na Upper East Side, gdzie wraz z nowym pokoleniem bajecznie bogatych nastolatków poznamy sekrety Nowego Jorku generacji Z. Oto pierwsze zdjęcia z planu nowej „Plotkary”.

Osiem lat po zakończeniu oryginalnej serii z Blake Lively i Leighton Meester w rolach głównych nowa grupa uczniów elitarnej szkoły Constance Billard na Manhattanie przejmuje inicjatywę pod czujnym okiem Gossip Girl. Kontynuacja kultowego serialu pokaże, jak bardzo w ostatnich latach zmieniły się media społecznościowe, znaczenie pojęcia „elity” i sam Nowy Jork. Producenci chcą, żeby serial miał wartość edukacyjną, dlatego nie będą unikać tematu uzależnień, problemów psychicznych oraz orientacji seksualnej.

Fot. East News

Nową Sereną van der Woodsen zostanie Audrey, w którą wcieli się osiemnastoletnia Emily Alyn Lind. W obsadzie nowej „Plotkary” zobaczymy aktorów znanych z innych seriali dla młodego pokolenia – Eli Brown („Pretty Little Liars: The Perfectionists”), Whitney Peak („Chilling Adventures of Sabrina”), Jasona Gotay („Peter Pan Live”) i Johnathana Fernandeza („Zabójcza broń”).  W tle niezmiennie usłyszmy głos Kristen Bell. Joshua Safran, producent i scenarzysta „Gossip Girl” przyznał, że ma ogromną nadzieję na powrót Penna Badgleya jako Dana Humphreya. W końcu to właśnie Lonely Boy w ostatnim odcinku okazał się autorem plotkarskich postów. Musimy się jednak pogodzić z tym, że w nowej odsłonie nie zobaczymy Blake Lively (Sereny van der Woodsen) i Eda Westwicka (Chucka Bassa). Jeżeli chodzi o resztę dawnej obsady, nic nie jest przesądzone.

(Fot. Getty Images)

Poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko. Czy nowa wersja „Plotkary” dorówna popularnością poprzedniczce? Czy stylizacje bohaterów staną się ikoniczne? Czy aktorzy będą idolami nastolatków?

Serial zobaczymy w 2021 roku na platformie HGO Max, w Polsce prawdopodobnie na HBO. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij