Znaleziono 0 artykułów
03.02.2022

Billie Eilish w nowej fryzurze

03.02.2022
(Fot. Getty Images)

Billie Eilish lubi eksperymentować z fryzurami. Po chłodnym odcieniu blondu, przefarbowanym na czekoladowy brąz, piosenkarka postanowiła wrócić do czarnego koloru włosów. 

Billie Eilish przyzwyczaiła fanów do zmian w swoim wyglądzie. W marcu 2021 roku na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie w nowej fryzurze. Artystka zdecydowała się wtedy przefarbować hebanowe włosy z pasmami neonowej zieleni na chłodny odcień blondu. Zmienił się wtedy również styl artystki – oversizeowe kreacje zamieniła na kobiece sukienki. 

Po kilku miesiącach postanowiła jednak wrócić do ciemnego koloru włosów. Blond pasma przefarbowała na brązowo, a włosy sięgające do ramion ścięła na krótkiego boba, który był hitem zeszłej jesieni. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie pytając: „Tęskniliście?”. 

Na kolejną zmianę nie trzeba było długo czekać. Zaledwie trzy miesiące od przefarbowania włosów na brązowo, Billie zdecydowała się na powrót do korzeni. Głowę artystki zdobią teraz czarne pasma z prostą grzywką opadającą na oczy. Zdjęcie opublikowane na Instagramie podpisała czarnym kwadratem. Fani nie kryją zachwytu: „OMG”, „To mój ulubiony kolor”, „Dawna Billie powróciła”, „Wyglądasz niesamowicie” – piszą w komentarzach. 

Gdy ostatnim razem Billie zmieniła kolor włosów obwieściła: „To koniec pewnej ery…, ale dam wam nową”. Czy tym razem artystka również szykuje coś nowego? 

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Billie Eilish w nowej fryzurze
Proszę czekać..
Zamknij