Znaleziono 0 artykułów
10.02.2022

Platinum Mountain Hotel & Spa – niezapomniane wspólne chwile

10.02.2022
Fot. Materiały prasowe

Niezależnie od pory roku, rodzinnie spędzony czas to jedna z cenniejszych rzeczy. Otoczenie natury, atrakcyjna lokalizacja i dodatkowe przyjemności, sprawią, że chwile w gronie najbliższych będą naprawdę niezapomniane. Ferie to dobry moment, by z nich skorzystać, do czego namawia Platinum Mountain Hotel & Spa.

Rodzinny wyjazd w Karkonosze to okazja, by pobyć w przepięknym górskim otoczeniu. Najlepsze miejsce, by się zatrzymać? Platinum Mountain Hotel & Spa – pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Szklarskiej Porębie, który oferuje 147 komfortowych pokoi oraz rodzinne luksusowe apartamenty.

Fot. Maciej Chyra

Narty na wyciągnięcie ręki

Położony zaledwie kilka minut pieszo od największego po polskiej stronie Karkonoszy kompleksu nartostrad – Ski Arena Szrenica, pozwala cieszyć się zimowymi atrakcjami, takimi jak ponad 11-kilometrowa nartostrada. Dla osób, które zimą wolą biegówki, hotel przygotował odpowiedni sprzęt w ramach pakietu pobytowego „Platynowe biegówki”. Słynna Polana Jakuszycka będzie idealnym miejscem do ich wypróbowania.

Bajkowe Królestwo Dzieci: Animacje przez cały tydzień

Hotel Platinum Mountain Hotel & Spa gwarantuje, że czas pobytu będzie wypełniony atrakcjami także dla najmłodszych. Animatorzy zadbają, by skorzystali z animacji i zajęć kreatywnych, takich jak zajęcia plastyczne, ruchowe czy malowanie twarzy. Każdy dzień zaczyna się od „Rytmiki dla Smyka”, czyli porannego rozruchu. Natomiast wieczorne kino czy MINI disco będą idealnym zakończeniem dnia pełnego atrakcji. Program „Platynowe animacje” podzielony jest na dni tematyczne, a zajęcia odbywają się nie tylko w MINI Clubie. Dzieci mogą korzystać z basenu, brodziku dziecięcego strzeżonego przez ratowników, czy bawić się na świeżym powietrzu, na zamkniętym terenie resortu. Dla rodzin dostępna jest również sala z konsolą gier, czy sala zabaw z małpim gajem.

Fot. Maciej Chyra

Czas dla ciała, czas dla zmysłów

Platinum Mountain Hotel & SPA dba również o wypoczynek dorosłych, którzy mogą skorzystać z basenów (regularne zajęcia fitness) saun czy jacuzzi. Natomiast w restauracji Regionalne Talerze, bogaty bufet szefa kuchni rozpieści podniebienia, także tych najmłodszych, na których czeka dedykowane menu z ulubionymi daniami. Po całym dniu atrakcji idealnym miejscem będzie Lobby Bar, z szeroką ofertą gastronomiczną, selekcją win, alkoholi i autorskich koktajli, które pomogą odprężyć się przy koncertach muzyki na żywo.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij