Znaleziono 0 artykułów
17.07.2020

Podcast Michelle Obamy

17.07.2020
Michelle Obama / (Fot. BET Awards 2020/Getty Images)

W „The Michelle Obama Podcast” była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych opowie o relacjach z innymi ludźmi, ale też ze sobą i własnym zdrowiem. Podcastu posłuchamy bezpłatnie na Spotify już 29 lipca.

 

Podcast Michelle Obamy to pierwszy wspólny projekt Spotify i Higher Ground, firmy producenckiej Michelle i Baracka Obamów. W czerwcu 2019 roku para prezydencka podpisała wieloletni kontrakt z platformą. „The Michelle Obama Podcast” poruszy tematy relacji, które nas ukształtowały. Opowie także o relacji z samym sobą i z własnym zdrowiem. W zwiastunie Michelle zapowiada, że jednymi z pierwszych gości będą jej przyjaciele i bliska rodzina.

– Mam nadzieję, że ten podcast będzie przestrzenią do wspólnego odkrywania wartościowych tematów i odpowiadania na palące pytania. Przede wszystkim chciałabym, aby ten podcast pomógł słuchaczom otworzyć się na nowe i trudne rozmowy z ludźmi, którzy są dla nich najbliżsi. W ten sposób zyskamy więcej zrozumienia i empatii dla siebie nawzajem – mówiła była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych.

Z kim porozmawia Michelle Obama?

Wśród gości znajdą się m.in. matka Michelle, Marian Robinson, oraz starszy brat, Craig Robinson. Nie zabraknie także przyjaciół – Conana O’Briena, byłej doradczyni prezydenta Obamy, Valerie Jarrett, dziennikarki Michele Norris, czy żony byłego prokuratora generalnego Erica Holdera, Dr. Sharon Malone. – Wierzymy, że ludzie na całym świecie zainspirują się tymi rozmowami – mówiła Dawn Ostroff, dyrektorka ds. treści i reklamy Spotify.

Premiera podcastu już 29 lipca na Spotify.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij