Znaleziono 0 artykułów
27.04.2022

Powstanie sequel „The Batman”

27.04.2022
Fot. East News

To już pewne – po ogromnym sukcesie film „The Batman” doczeka się kontynuacji. W rolę Człowieka Nietoperza ponownie wcieli się Robert Pattinson.

Podczas wtorkowej prezentacji na CinemaCon w LasVegas reżyser „Batmana” Matt Reeves zdradził, że napisze i wyreżyseruje kontynuację przygód obrońcy Gotham City. Na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji. Wiadomo, że w rolę Bruce’a Wayne’a po raz kolejny wcieli się Robert Pattinson. Początkowo traktowany z rezerwą, ostatecznie przekonał do siebie fanów kultowego komiksu. Do swoich ról prawdopodobnie powrócą również pozostali aktorzy, czyli Zoë Kravitz jako Kobieta Kot, Colin Farrell jako Pingwin i Paul Dano jako Człowiek-Zagadka. Nie wiadomo, kto zagra Jokera, bo dotychczasowy odtwórca tej postaci, Barry Keoghan, został niedawno aresztowany.

„The Batman” jest obecnie najbardziej dochodowym filmem 2022 roku – zarobił blisko 760 mln dolarów na całym świecie. Pierwsza odsłona serii trafiła do kin na początku marca i zebrała bardzo pozytywne recenzje. Teraz film można oglądać na platformie HBO Max.

Uniwersum Gotham się powiększa. Poza zapowiedzianym sequelem, niebawem będziemy mogli oglądać serial o jednym z wrogów Batmana, Pingwinie z Farrellem w roli głównej.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij