Znaleziono 0 artykułów
23.03.2020

Pronovias wspiera służbę zdrowia

23.03.2020
(Fot. Getty Images)

Katalońska marka sukni ślubnych postanowiła pomóc przyszłym pannom młodym, które podczas pandemii opiekują się chorymi. Akcja dotyczy pielęgniarek i lekarek pracujących w szpitalach, które leczą chorych na Covid-19.

Fankami Pronovias, marki luksusowych sukni ślubnych, są m.in. Irina Shayk i Pippa Middleton. W związku z panującą pandemią, firma postanowiła zadbać o kobiety pracujące w służbie zdrowia. Na ich cześć stworzyła kolekcję „Heroes”, a także postanowiła zaopatrzyć je w swoje suknie.

Firma swoją inicjatywę #LoveConquersAll rozpoczęła na początku roku w Chinach, gdzie pojawiły się pierwsze przypadki wirusa, jednak wraz z jego rozprzestrzenianiem się program będzie obejmował również Wielką Brytanię, Hiszpanię, Włochy, Francję, Portugalię, Meksyk oraz Stany Zjednoczone. Każdy z pracowników szpitali w tych państwach będzie uprawniony do odbioru sukni z kolekcji „Heroesw salonach Pronovias do 31 kwietnia.

Jak mówi sama dyrektor generalna marki, Amandine Ohayon, Pronovias chce okazać swoją wdzięczność dla bohaterek, które w szpitalach narażają swoje życie, aby ratować cudze. - Obdarowywanie naszymi sukniami ślubnymi tych wspaniałych kobiet to najmniej, co możemy zrobić, żeby przynieść szczęście i radość w dzień ich ślubu. Sprawimy, że będą wyglądały i czuły się jak najlepiej - dodaje.

Weronika Wachowicz
Proszę czekać..
Zamknij