Znaleziono 0 artykułów
26.05.2021

„Przyjaciele: Spotkanie po latach”: Prezent dla fanów serialu

26.05.2021
(Fot. materiały prasowe)

Odcinek specjalny najpopularniejszego serialu komediowego w historii telewizji zadebiutuje 27 maja na HBO GO. Hybryda gatunkowa łącząca talk show, wspominki z planu i spontaniczne spotkanie po latach rozbawi, wzruszy i zaskoczy wszystkich fanów „Przyjaciół”.

Już jutro, 27 maja, widzowie z całego świata przypomną sobie, dlaczego w 1994 roku pokochali szóstkę przyjaciół z Nowego Jorku. Bohaterowie serialu emitowanego do 2004 roku spotkali się ponownie po 17 latach od zakończenia zdjęć do ostatniego odcinka.

Konwencja programu „Przyjaciele: Spotkanie po latach” odbiegała od całości sitcomu. W studiu telewizyjnym spotkali się odtwórcy głównych ról – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, przyjaciele na ekranie i poza nim.

Aktorzy zasiedli na kultowej kanapie, żeby opowiedzieć Jamesowi Cordenowi o ulubionych dowcipach, gościach i wątkach z dziesięcioletniej historii serialu. To nie wszystko.

Na ekranie oglądamy także bohaterów drugiego planu: Reese Witherspoon, która zagrała młodszą siostrę Rachel, Toma Sellecka, czyli ukochanego Moniki, Richarda, Maggie Wheeler, znaną jako Janice, dziewczynę Chandlera, czy Jamesa Michael Tylera, który wcielał się w rolę Gunthera.

Nie mogło zabraknąć twórców serialu: Davida Crane’a, Marty Kauffman i Kevina S. Brighta, którzy zdradzili, jak przebiegał casting do produkcji. Głos zabrali także sławni fani serialu: Malala, David Beckham, Mindy Kaling i Kit Harington, którzy wspominali ulubione sceny z „Przyjaciół”.

Supergwiazda muzyki (jutro widzowie dowiedzą się, o kim mowa) wykonała z Lisą Kudrow słynne „Smelly Cat” skomponowane przez Phoebe. Odcinek zwieńczył pokaz mody kostiumów z serialu.

Przyjaciele odpowiedzieli też na odwieczne pytanie fanów o to, czy powstanie film będący kontynuacją serialu. – Zakończenie było dokładnie takie, jakie miało być – zapewniają.

Zapytani, jak widzą przyszłość bohaterów, też odpowiedzieli zgodnie: Ross i Rachel są małżeństwem, Monica i Chandler wytrwali w szczęściu, Phoebe ma dzieci z Mike’iem, a Joey prowadzi sklep z kanapkami w Los Angeles.

Więcej już jutro na Vogue.pl.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij