Znaleziono 0 artykułów
05.06.2023

Relacja z pokazu nowej kolekcji Marciano by Guess

05.06.2023
(Fot. materiały prasowe)

To było prawdziwe święto dla miłośników mody i entuzjastów sportu. Prezentacji nowej kolekcji marki Marciano by Guess na sezon jesień-zima 2023 towarzyszył mecz polo.

O tym, że moda i sport mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać, najlepiej świadczą stylowi sportowcy, których możemy podziwiać na okładkach najważniejszych magazynów, tygodniach mody, a nawet na wybiegach. Takie gwiazdy, jak Serena Williams, Lewis Hamilton czy Simone Biles zapewniły sobie tytuł ikon obu dziedzin.

(Fot. materiały prasowe)

Splot mody i sportu był również motywem przewodnim prezentacji nowej kolekcji Marciano by Guess, która odbyła się 25 maja w podwarszawskim Busza Polo & Riding Club. Goście mieli okazję podziwiać projekty marki na kolejny sezon w idyllicznej scenerii. W kolekcji królowały soczyste kolory, klasyczne kroje i dodatki w estetyce dyskretnego luksusu.

Atrakcją wieczoru był mecz polo z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalni zawodnicy zaprosili gości do elitarnego sportu, od wieków uwielbianego przez europejskie koronowane głowy.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij