Znaleziono 0 artykułów
28.03.2022

Renate Reinsve: Nowa ikona stylu?

28.03.2022
Fot. Getty Images

Utalentowana aktorka i gwiazda jednego z najbardziej zjawiskowych filmów tego roku współpracuje ze stylistką Karlą Welch, która odpowiada za wizerunek Hailey Bieber i Tracee Ellis Ross. Renate Reinsve jest więc w najlepszych rękach, by dołączyć do grona największych ikon stylu młodego pokolenia. 

Khaite i The Row, Proenza Schouler i Chanel, The Attico i Louis Vuitton – arsenał marek, których projekty norweska aktorka nosiła podczas trasy promocyjnej filmu „Najgorszy człowiek na świecie” był naprawdę piorunujący. Znakomitą passę kontynuowała tuż przed galą przyznania Oscarów – na branżowych imprezach brylowała głównie w projektach Nicolasa Ghesquière’a.

Fot. Getty Images

Na oscarowy czerwony dywan także wybrała kreację dyrektora kreatywnego Louis Vuitton – lejącą suknię z błyszczącego materiału, która pochodzi z kolekcji na wiosnę-lato 2022. Na paryskim wybiegu pokazano ją w duecie ze spodniami – tu wystąpiła solo i nawiązywała do retro estetyki lat 20.

Fot. Getty Images

Reinsve nie można odmówić urody, talentu i charyzmy. Ma w sobie iście skandynawski luz i nonszalancję, dzięki którym wybiegowe kreacje zyskują niezwykłego charakteru. W sezonie nagród pod skrzydła wzięła ją jedna z najbardziej rozchwytywanych stylistek w Hollywood, Karla Welch, która z Tracee Ellis Ross uczyniła ulubienicę projektantów, a wizerunek Hailey Bieber zmieniła na bardziej dojrzały i dopracowany. Czyżby na naszych oczach rodziła się nowa ikona stylu? Początki są bardzo obiecujące.

 

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij